Dej filmu sa odohráva v pohraničnom meste Cvikov. Dvaja bratranci, ktorých si zahrali Kryštof Hádek a Robin Ferro, odmala snívajú o tom, že sa pôjdu pozrieť na závody Formule 1. Keď jeden z nich vyhrá vstupenky na Grand Prix, odštartujú dobrodružnú cestu... (Magic Box)

Slarque

Dobře napsané postavy a několik skvěle rozehraných scén. Jenže poněkud problematičtější mi přijde jásat nad filmem jako celkem. Ten scénář je buď nedotažený nebo překombinovaný (záleží na tom, co měl být autorský záměr), takhle to zůstalo nějak rozvrkočené.  Kryštof Hádek a Robin Ferro se nakonec ukázali jako správná dvojka, kterou není problém sledovat a fandit jim. ()

claudel

Grand Prix nebude patřit k nejsilnějším počinům Jana Prušinovského. Zvláště excelentní Chyby půjde překonat jen stěží. Pokud k tomu ale přistoupíme jako k oddechové komedii vezoucí se na vlně čím dál více rostoucí popularity Štěpána Kozuba a jeho kumpánů a hereckých jistot, tak se dostaneme k průměrnému hodnocení - nějaký elementární humor a vtip je přítomen, některé scény jsou povedené, atmosféra ošklivého maloměsta již tradičně rovněž zaručena. Příště by slušelo možná zase něco více vážnějšího. ()

Pethushka

Na to, jak jsem se na počátku vyděsila prostředím a atmosférou, na které jsem nenacházela nic moc zajímavého, nakonec jsem se u filmu celkem uvolnila a slušně se (minimálně v jednom případě) pobavila. Štěpána mám ráda, ale rozhodně cítím, že přesycení se neodvratně blíží. Grand Prix tomu ale naštěstí příliš nepřispělo, protože v téhle jeho roli je přece jen trošku jiný... teda aspoň částečně. Herecky dobrý, několik postav mi připomínalo lidi, které jsem dřív znávala, všechno ostatní je ale průměr. Film, na který velmi snadno zapomenu... vlastně už se po týdnu skoro stalo. ()

Brylin

Řádově lepší než Tři Tygři: JACKPOT, a to zejména díky daleko propracovanějšímu příběhu a kvalitním hereckým výkonům. Režisér a autor scénáře Jan Prušinovský má cit pro charaktery z české spodiny ("Czech white trash"), ale diváci se nimi neztotožní, byť mnohde s nimi soucítí. Film mě úplně nevtáhl právě kvůli absencí "normálních" postav. Herecky velmi dobré - snímek táhne Hádek a Kozubovi s Ferrem sluší role po boku té ústřední, geniální výkony podávají Mirek Donutila Táňa Dyková. Místy zdařilé gagy, místy pro mě příliš vulgární. Překvapivě mi na duši zabrnkal nenápadně podaný sociální podtón. Těsně pod čtyři hvězdičky. ()

M.i.k.e

Prušinovský tentokrát ustoupil od mixu komedie a vážnějších společenských témat, který ho zdobil předtím a přišel s odlehčenou road movie bez větších ambicí, která v určitých pasážích funguje skvěle a v některých zase vůbec. Jestli tady v něčem Prušinovský opět exceluje, pak je to osazení naprosto nesympatickými postavami, kdy není úplně jasné jestli a hlavně proč by jim měl divák fandit. Výjimkou je tu sice Ferrův Emil (protože asi jen někdo s vrozenou poruchou může být "normální" a morálně v pořádku) ale ten je zdatně vyvažován Kozubovým Štětkou, což je sebestředný idiot a hlavně Hádkovým Romanem, který je kreténem na entou a za celou dobu se vlastně ani jeden z nich nezmění a nijak neprozře (tedy pokud nepočítáme to, že na konci nechá Hádek řídit manželku) Ještě nějakou chvíli po dokoukání sem si nebyl úplně jistý jestli se mi Grand Prix líbilo, nicméně jelikož se celkem bavil a i se dost často zasmál,nakonec přihodím ještě tu chybějící půl hvězdu...70% PS : Tatiana Dyková je jako lokální fetka naprosto skvělá a za mě nejlepší figurka v celém filmu. ()

• Premiérové uvedení na televizní stanici ČT1 sledovalo na 602 tisíc diváků starších 15 let. (rublik05)
  • Na internetu byla spuštěna sbírka, ve které chtěli tvůrci na film vybrat 2 miliony korun. (SONY_)
  • Postavu mechanika, kterého na Velké ceně Španělska inzultuje a následně nahradí Emil (Robin Ferro), si zahrál český reprezentant ve skateboardingu a influencer David Luu. (Olík)