Tatra kolem světa 2 - Série 1 (2020) (séria)

Epizoda 4 (S01E04)

(epizóda)
Česko, 2020, 47 min

Marze

V březnu jsem odlétal z Turecka posledním pandemickým letadlem linkou Turkish airlines, Turci velmi panikařili a byl jsem zvědavý jak zápasí s Čínským morem dále. Prvních deset minut mi připadalo jako kdybych posadil babičku do zájezdového autobusu Praha - Benátky a řekl jí, ať udělá pár záběru z autobusu z dálnice a něco na pumpě. Pak se posádka vydala na osm hodin na turecký venkov s úzkými silničkami, ale opět nebylo nic vidět, protože posádka byla líná vylézt na nějakou vyvýšeninu. K scéně kdy diváci zírají na pumpě na zasunutou hadici do automobilu nakonec skutečně došlo. To jen potvrzuje, že od motoristů nelze čekat nějaký kvalitní dokument, byť se kus cesty k vodopádu statečně prodírali po cyklostezce. Se zaměnitelnýma postavami jsem se za celý díl nedokázal sžít.. ve vzduchu je taková atmosféra špatné nálady, možná kvůli strachu z nákazy. Přírodní rezervace Sarikum se mi líbila. Leží přímo u Černého moře, kde se nachází rozhledna, ale opět žádný záběr. Posledních deset minut konečně začalo připomínat cestopisný dokument včetně zlepšené práce kamery. ()

faana21

Nesnesitelně repetitivní, plné patetických komentářů a hluchých míst... opravdická nuda. Hezký vodopád a živější obrázky z venkovské rodiny to nemají šanci zachránit. Škoda. ()

_DAVE_

Přesto že bych nečekal, že někdy budu hodnotit podobný dokument, tak prostě musím. Karastrofální scénář (nebo prostě obecně verbální projev účastníků), zoufalné hledalní alespoň nějaké náplně jednotlivých dílů. Schválně vyvolané “kritické” situace jako třeba vytahování 17t těžkého auta navijákem z bahna. Třeba většinu čtvrtého dílu obědvali u nějaké rodiny a jeli k jakémusi vodopádu kde zapadli do výše zmíněného bahna. Nevím jak to Přibáň dělá, ale tohle se mu nerovná ani po kotníky. Ba co víc, když vezmu svého kombíka a dva kamarády na cestu do Turecka, skálopevně tvrdím, že s mobilama, dvěma GoPro a Mavicem Mini to celé natočím a okomentuju lépe. :-/ ()

kenkaku odpad!

Odpadní jízda pokračuje. Největší problém expedice (krom těch keců... občas je to vážně síla) je rozbředlost. Čtvrtá epizoda a nic se neděje. Pořád se plácají po první zemi - Turecku, fňukají ohledně COVID a blbě žvaní. ()

zdeny99

Tatra kvůli zavřeným hranicím stále bloudí po Turecku, ale najednou kde nic, tu nic. Oproti dvěma nádherným dílům, které mě překvapily, jak je Turecko překrásné, tak tentokrát tu už nic není. Tohle byl úplně zbytečný díl. [18. hodnocení, 4. komentář, 38%] ()