Jaro 1939. Ve Skeldale dochází k velkým změnám a všichni se musí naučit přizpůsobit. Tristan je nyní kvalifikovaným veterinářem a James vstupuje do nové etapy svého života jak s Helen, tak v ordinaci. Poté, co ho Siegfried jmenoval společným obchodním partnerem, tlačí James na převzetí větší zodpovědnosti prostřednictvím nového programu ministerstva zemědělství pro testování tuberkulózy skotu. Ale nečekané problémy ho mohou přivést na pokraj sil. V době, kdy se blíží potenciální druhá světová válka, musí celá rodina zvážit své cíle v Darrowby i mimo něj. (Viasat)

kolemjdouc

Další seriál kterého nám bylo sypáno jak šafránu.Bylo zajímavé sledovat vztahy v rodině a život farmářů v předválečném období.I to jak Trixi se všemi cvičil a ochočil si je :-) Je avizovaná i čtyřka .Mám i knihy od Herriota ale na seriál jsem se těšila.Děj plyne příjemně všichni jsou k sobě ohleduplní...dnes se to moc nevidí - málo scénáristů si odpustí  hrubost a násilí. ()

pushover

Pořád stejně hezký i když knihy se 3. serie drží méně. Víc vztahových linek dává poznat charaktery postav. Závěrečný vstup do armády značí, že příští série už pojede Zvěrolékař mezi nebem a zemí. ()

Padme_Anakin

Moc pěkné pokračování, setkání se starými známými mě vyloženě potěšilo a jelo se v původních kolejích, tzn. sympatický herecký ansámbl, příjemný hudební podmaz, jednotlivé epizody jsou zajímavé i poutavě natočené, tedy u mne spokojenost.. ()