Všechny velké a malé bytosti - Série 1 (2020) (séria)

Musíš snít (S01E01)

(epizóda)
  • Veľká Británia You've Got to Dream

James Herriot je pod tlakem ze strany matky, aby pracoval v docích, ale on chce jít za svým snem a tak se chopí příležitosti a jde na pracovní pohovor na místo asistenta veterináře v Yorkshiru. (Viasat)

Splasher

Jak je z plakátu jasné, jedná se o produkci Channel 5, nikoli 4. Příjemný rodinný seriál o začátcích venkovského veterináře. Knihou ani originálním seriálem nedotčen. ()

chrispe

Krásný prostředí, dobrá kamera. U postav to láska na první pohled není, ale věřím, že se budou dát lehce oblíbit.  Vypadá to na moc hezkou oddechovku. ()

Brtniik

Jelikož MVDr. Herriota známe z knížek (i audio), trochu jsme se obávali, jak se povede filmová verze, ale vůbec to (až na klasické globální režisérské seky) nevypadá špatně. Budeme doufat, že to bude hezké, jelikož předloha(y) jsou naprosto boží. ()

papilon395

Nostalgické nové zpracování praktických začátků veterináře okouzlí prostředím, charaktery i laskavým humorem. TV kanál Epic Drama zařadil předvánočně s tím, že poslední díl nás nechal sledovat těsně před Štědrým dnem. Milý dárek. ()

• Autobus, kterým přijíždí James Herriot (Nicholas Ralph) do Darrowby, je Leyland Lion PLSC3 dans z roku 1927. (sator)