Kanadské televizní drama o únosu skupiny kanadských dělníků, strastiplné pouti džungli a mezinárodní krizi, kterou únos vyvolal. Do ekvádorské džungle přijíždí skupina Kanaďanů, aby opravila ropovod. Přepadne je ale banda povstalců a musejí jít sto dní divokou džunglí... (oficiálny text distribútora)

Hal_Moore

Kravina na n-tou. To co zde tvůrci předvádějí nemá obdoby. Sice jde o příběh podle skutečné události, ale to nic nemění na tom, že se proto musím nudit hodinu a půl, kterou jsem mohl strávit daleko příjemněji s kterýmkoli jiným filmem. Amatérským dojmem působí jak herecké výkony, tak kamera, režie a hudba, tedy pokud nějaká byla. Já si téměř žádné nevšimnul. Ono se říká, že ta nejlepší hudba je ta, kterou si neuvědomujete a která nestrhává pozornost sama na sebe svými hrdinskými motivy atd... ale tohle je až příliš. Prostředí je pěkné, a film rychle uteče. To jsou snad jediné klady, které si tu jednu malinkou hvězdičku zaslouží. Raději se podívejte na něco jiného, než na zmařený pokus o drama podle skutečné události. ()

Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Efekty 4/10/// +ztvárnění džungle (zelená uklidňuje), zapamatovatelné postavy, jejich odhodlání přežít, závěr -slabá hudební kulisa, ti co je mají zachránit (jízdní policajt, agent FBI, úředníci) jsou úplně na hovno, pohled do domovů rodiných přislušníků je nepřesvědčivý./// Napadlo mě film přirovnat s "podobně" zaměřeným filmem Bílé peklo (v němž nácek zajat za 2.světové války prchá přes celé Rusko...) zjišťuji že si vlastně nejsou ničím podobné. Tedy oba jsou podle skutečné údálosti a i zde bych tomuto příběhu uvěřil. Přesto zpracování filmu je naprosto rozdílné. Film ničím neviniká a krom uvedených plusů ani ničím nezaujme. V každém případě znám nudnější filmy./// Celkem 34%/// ()

TesterX

Nuda podle skutečné události. Z námětu by si člověk řekl, že stodenní pochod divokou džunglí nabídne napínavý a dramatický zážitek, ale celý film jen postavy v džungli posedávají a vyjadřují stesk po domově. ()