Kuma Kuma Kuma Bear

• Japonsko くま クマ 熊 ベアー

Světlo světa spatřila úplně první plně funkční VRMMO hra a spousta lidí naprosto propadla jejímu hraní. Patnáctiletá Yuna už přesně rok tráví každou volnou chvíli v tomto úžasném virtuálním fantasy světě, dokonce ani nechodí do školy nebo ven s přáteli. V den ročního výročí od spuštění hry jí administrátoři ocenili za její vytrvalost a dívka si tak mohla vybrat jednu z truhel obsahující unikátní poklady a doplňky, které pro hru vytvořili. Yuna tak získala medvědí kostým, který vypadá velmi roztomile a naprosto šíleně zvyšuje statistiky hráče, ale nosit ho by mohlo pro mladé děvče působit docela trapně. Když se dívka ponořila do dalšího hraní, zjistila, že se mnohé změnilo a že je nyní bez možnosti se ze hry odhlásit, level má opět na úrovni 1 a její avatar je přesnou kopií jejího reálného já. Yuna byla přenesena přímo do herního světa a v momentě, kdy stojí tváří v tvář opravdovým monstrům a pro svou obživu musí plnit reálné a nebezpečné hrdinské úkoly, se jí ten podivný medvědí kostým bude vlastně náramně hodit! (Jeoffrey)