Bývalý obchodník s falšovaným značkovým textilním zbožím Marcus Ray se díky kamarádovi Tommymu Hendricksovi rozhodl přistoupit na legální podnikání. Bez vlastního přičinění se však zaplete do mezinárodního spiknutí, jehož cílem je distribuce tisícovek miniaturních bomb do celého světa, které jsou ukryté ve falešných značkových hračkách či oblečení. Marcus netuší, kdo je přítel a kdo ne... (oficiálny text distribútora)

Untentrauer

WOW JCVD umí taky běhat po zdi.....Skvělá akční komedi, kde jsem chvílema JCVD nepoznával, dělal tam psí kusy pro něj netipické. Je to velice zdařilý film šitý na míru spíš Jackie Chanovi, ale i přes to jsem byl mile překvapen jak to klapalo. K tomu všemu atraktivní prostředí HK a Rob Schneider. Tahle netypická dvojice fungovala na jedničku! Vřele doporučuji! ()

castor

Van Damme zachraňuje svět před dálkově odpalovanými vybuchujícími cvočky na padělaných džínách. Ano, je to tak (a bude toho víc) a právě belgický svalovec tentokrát ve službách Hongkongu může děkovat nezastavitelnému Tsui Harkovi za jeho energii a živelnost, kterou nacpal do desítek akčních sekvencí. Těm nechybí velké množství nápadů v krkolomných kamerových úhlech, nahuštěný děj navíc nedává moc velký prostor tomu, abychom kroutili hlavou nad hloupými dialogy. Těším se na další setkání!! ()

tom88

Van Damme tento podpriemerný film nijak nezachránil, ale ked tak premýšlam tak on za svoju kariéru nezachránil asi žiaden film.Dej je priblblý, strih a kamera amatérska. Roba Schneidera mám rád ako komika a nie ako nejakého agenta, takže mi tu nepasoval. Akčné scény neboli nijak výnimočné, ale závod na tých hongkongských kárach alebo čo to bolo sa mi páčil. Film nieje ničím výnimočný a Van Damme tiež nieje taký bitkár. Ledva 40%. ()

SNCIS

"Kdybych měl peníze, spoustu peněz, založím vlastí fotbalovou ligu, kde by hrály jenom ženský." - "Proč?" - "Byl bych tam jedinej chlap." Jean Kláda v boji proti padělatelům. Scénář je trochu zamotanější, ale není hloupý ani deb*lní. Přeci jenom autor scénáře má na svědomí filmy jako - Komando, Běžící muž či Smrtonosná past 1 a 2. Myslím si, že kdyby hrál hlavní roli někdo jiný, tak je to v červeném. Van Damme je jeden z mála herců, který se všude tváří stejně. Ve tváři má kamenný výraz a je naprosto bez emocí. Film zachraňuje: Čokoládová kráska Lela Rochon a vtipálek Rob Schneider. No a nejlepší akční sekvence jsou v závěru na lodi. "Žádný akční film není bez potu úplný." Na Van Damma jsem alergický, ale sem 2 hvězdy píchnu. - 40%. ()

MATADOR odpad!

Šmankote Jean-Claude. Co tohle má bejt? Tohle je tak legrační, ne-li trapné.Jean-Claude běží nějaký ubohý závod a v tom se mu rozbijou "vjetnamský boty",který mimochodem vyrábí - velmi hrozné. A nebýt toho přivalí nějaká drsná ženská a začne tam radit Jean-Claudovi ,jak se mají dělat pořádný "gatě".Nevím co na tomto snímku je tak strašně zajímavé,že někdo hodnotí * a více.Jean-Claude a jeho filmové smetiště! ()

• V roli inspektora Hana se měl objevit Jet Li. Na poslední chvíli ale změnil rozhodnutí a dal přednost Smrtonosné zbraňi 4 (1998). (ČSFD)
  • V několika scénách na lodi, kdy se Marcus Ray (Jean-Claude Van Damme) klouže mezi kontejnery a také se na jeden se odrazem vymrští, lze zpozorovat pomocná lana, která jej tahají. (v.indruchova)