Prokletí

• USA Evil Eye

Pověrčivá matka je přesvědčená, že nový přítel její dcery je reinkarnací muže, který se ji před 30 lety pokusil zabít. (JasonCZ)

Trevor

Nadšená Usha žijúca v Indii sa veľmi poteší správe že si jej dcéra Pallavi ktorá pracuje v New Orleans konečne našla priateľa. Ushino nadšenie sa však potom ako sa dozvedá viac informácii o Sandeepovi zmení na obavy o dcérin život...podstatu filmu vystihuje vo svojom komentári Arsenal83, strata času. ()

silentname

Reálne mám z "Evil Eye" trošku zmiešané pocity. Vnútorne som nemal pocit, že sa pozerám na horor. Ale na mysteriózny thriller. Je pravda, že od začiatku nadobudneme pocit, že niečo nie je v poriadku, no filmu veľmi dlho trvá, kým reálne sa rozhodne ukázať nám svoje karty, a veci sa tak konečne pohnú z miesta. Inak je to všetko len klasická paranoja. A nie je to spracované veľmi zaujímavo. Na druhú stranu má ale film dobrý casting. Sarita Choudhury a Sunita Mani sú veľmi dobré a uveriteľné. Je tu niekoľko zaujímavejších scénok a celkovo si film dokázal udržať moju pozornosť, no mal som pocit, že to mohlo byť spracované zaujímavejšie. Som rád, že som film videl, ale to je asi tak aj všetko čo o ňom reálne viem povedať. Príbeh má možno niekoľko prekvapení v závere, no nemyslím si, že budete prekvapení z toho, že niečo nie je v poriadku. A to filmu dosť uberá body. Film mal potenciál, no nemyslím si, že ho plne využil. Ak máte radi mysteriózne thrillery, možno je film hodný vášho času, ale inak asi nie. Ak ho neuvidíte, o nič neprídete. Ak si ho pozriete, tak bude to len jednorazová záležitosť. Hodnotenie: C+ ()

Morholt

Vlastně až do poslední minuty jsem čekal, kdy ten horor přijde. Nepřišel. Teda pokud za horor nepovažujete nekonečné telefonáty mezi matkou a dcerou na trase Dillí-New Orleans, protože o těch to primárně bylo. Víc než dvě třetiny filmu máti prudí holku, aby si někoho našla. No a když dcerka vyslyší její přání, tak jí zase buzeruje kvůli tomu, že je to reinkarnace zlého bývalého. Závěrečné zúčtování se omezilo asi tak na pět minut a bylo slabší než nejlacinější pytlíkový čaj. 15% za Sunitu Mani, která je velká sympaťačka, ale tohle utáhnout  nemohla. ()

Arsenal83

Vyše 50 minút kukáte a nechápete, čo ste to zapli. Ja som musel trikrát kontrolovať, či pozerám ten správny film, ktorý má v popise mysteriózny horor. V podstate celý čas sa deje skôr rodinná dráma, väčšinou po telefóne. Potom začnú konečne nejaké náznaky, ale než sa film stačí rozbehnúť, už aj čítate záverečné titulky. Finále je skutočne ako z rýchlika. ()

oveckaoa

Tenhle film má jediný problém a to je ten, že zde nepasuje žánr o horor ani thriller to ani nezavadilo je to spíše mysteriózní drama a proto to má jen 39 procent ačkoliv by to mělo mít přes minimálně 50 (ale hold csfd nuly musely zase pohonit a odnesl to tento film bohužel) .   Pokud Vám nevadí pomalejší filmy kde se 90 procent filmu nic neděje klidně do toho jděte má to krásnou hlavní hrdinku (největší plus akorát teda nechápu, že měla problémy najít chlapa taková by se je mohla přehazovat, ale budiž) a i námět s převtělováním se mě hodně líbil. 60 procent ()