D.Moore

"Bratsk? Kde je kruci Bratsk?" Dost dobrý, v pořadí čtvrtý film s postavou (tentokrát už penzionovaného) agenta Harryho Palmera v podání Michaela Caina. Pokud se vám líbil předchozí snímek Mozek za miliardu dolarů, nečekejte na nic a na "střelu" se podívejte. Dostanete opět humorem odlehčenou podívanou s povedenou dvojicí Caine-Connery jr. (jako by tatíkovi z oka vypadl), zajímavou zápletkou točící se kolem smrtelného viru, jenž chtějí Rusové prodat Severokorejcům, řadou perfektních scén (například celá ta část s vyhozením z vlaku a jeho doháněním pěšky, letadlem i autem je doslova bezchybná) a vyvedeným závěrem. "Už vás někdy vyhodili z vlaku?" - "Ne, nikdy jsem nebyl tak hloupý. A vás?" - "Dvakrát." - "Co jste dělal?" - "Zavolal jsem si taxi. Bylo to v Londýně." ()

Martin741

Prototyp podpriemernej, slabej akcnej podivanej. Podpriemerny spionazny film, vacsina veci bla spatne natocena, Ono i Ken Russell sa na to vysral. Teda zase pardon - ja sa ospravedlnujem, a chcel som napisat, ze uz nemal zaujem : 25 % ()

shantim

Podprůměrný thriller, ve kterém chybí napětí. Scénář také za moc nestojí. Michael Caine v hlavní roli sice hraje dobře, ale jen dobře, nic víc. Film je plný klišovitosti a lze ho zařadit i do béčkové kategorie. ()

Mouzon

S anglickým šarmem prvních dvou palmerovek to už nemá moc společného. I těch double-blufů je tam víc než ve všech dosavadních Harry Palmerech dohromady. ()

josieaddms

Já mám prostě pro Harryho Palmera slabost. Vím že tenhle film si asi čtyři hvězdičky nezaslouží, ale je to prostě moje osobní úchylka, která mě vždycky pobaví. Michael Caine je prostě v téhle roli dokonalým obrazem toho, co považuji za pravého gentlemana, plus to je to vždycky vtipné, má to nadhled, a mladý syn Conneryho je docela milý odkaz na přátelství Caina s jeho otcem. Zároveň ovšem nezůstává nijak pozadu vedle už postaršího, ale přesto skvělého kolegy. Samozřejmě to asi nepobaví každého, ale každého fanouška Palmera určitě. Mně se to prostě líbilo. ()