Para: Našou krajinou

všetky plagáty
Hudobný / Krátkometrážny
Slovensko, 2018, 5 min

whack

Od roku 2018 mi vyskakuje tento song na YT a vždy sa mi zdá, že hlas toho speváka odniekiaľ poznám. Len pred pár týždňami (začiatkom 2022) som zistil, že to je náš primátor Matúš Vallo. Pohodová pesnička pre dnešnú mládež. ()

Radko

Instantné pro rodinné video k veľmi plytkej pop rockovej piesni. O ničom hudba, o ničom text. Obrázky vždy usmievavých, rozjuchaných mladých pri všetkom, čo teší dnešnú generáciu. Viac než čokoľvek iné, to pripomína veselé celostranové obrázky z jehovistických časopisov Prebuďte sa! a Strážna veža. Instantný raj budúcnosti, kde raj, pohoda , úsmev a zenový pokoj budú povinnou výbavou každého. A tento šťastný sen bude strážiť soldateska na všetko odhodlaných junných bradáčov a na všetko pripravených, vždy perfektne, no viac-menej prírodne vyzerajúcich slečien. Jaj, a aby sa nezabúdalo na diabolské zlo, treba ukázať aj v klipe fotku Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, dvoch zavraždených mladých ľudí vo februári 2018. Ako pripomienku na doteraz nie tak celkom poriešený prípad. Lebo však zlo a dobro sú predsa vždy tak jednoznačne odlíšiteľné, však? ()