Jak se blíží soudní proces, Jay a Brian vzpomínají na své zapojení do vyšetřování a uvědomí si, že bez ohledu na jejich vliv o všem rozhodne, jako vždy, porota. (Viasat)

Necrotongue

Soudní proces mě opět nezklamal, a jako obvykle ve mně vzbudil celou řadu pocitů. Právě v takových chvílích si vždy uvědomím, že bych nikdy nemohl být soudcem. Já bych měl totiž zcela jistě k člověku, který rád vaří lidské hlavy a plní odpadní potrubí odřezky ze svých obětí, celou řadu předsudků, což by se s výkonem tohoto povolání asi neslučovalo. ()

rengers

Chladnokrevný zabiják dopaden. Seriál nekonečných monologů mezi vrahem, policií, a soudem. Psychopatický vrah, který se přizná k 15. vraždám si vychutnává svoji slávu a manipuluje se všemi vyšetřovateli. Celý seriál mohli zkrátit, příliš roztahané a ke konci až nudné. ()

Trevor

Začína sa súdny proces s Dennisom Nilsenom v ktorom sa obhajoba snaží presvedčiť porotu že Daniel nebol pri páchaní skutku duševne spôsobilý a dosiahnuť tak odsúdenie nie za vraždy ale za zabitie...opäť výborné herecké výkony z ktorých tentokrát dominuje svedok, ktorého vo svojej vani Dennis Nilsen najprv utopil aby mu následne poskytol prvú pomoc a oživil ho. Je zaujímavé najmä sledovať prácu obhajoby a človek až žasne nad tým, ako niekto môže obhajovať človeka ktorý zabil 12 ľudí a proces a popisovanie svojich činov si doslova užíval. ()