Jakob's Wife

Anne (Barbara Crampton) žije v malém městečku se svým manželem reverendem Jakobem (Larry Fessenden). Posledních 30 let se snažila býti vzornou ženou a hospodyňkou, ale přesto nikdy nezapomněla na své sny a touhu po dobrodružství, které coby mladá měla. Nyní se po letech vrací pracovně do města její bývalá láska a první myšlenky na nevěru jsou na spadnutí. Dříve, než se tak stane, se však Anne střetává z tajemnou bytostí (Mistrem). Od té chvíle započne její proměna a touha po čerstvé krvi je stále větší a větší. Jakob si brzy všimne změn v chování své ženy a navíc v okolí začnou záhadně mizet nebozí obyvatelé. Reverend nyní stojí před nejtěžší zkouškou své víry. Dokáže zachránit svou ženu, než se z ní stane již navždy upírka? Otázkou však zůstává, zdali ona sama touží po spáse! (SOLOM.)

EvilPhoEniX

Temná upíří romance s hororovými veterány. Barbara Crampton a Larry Fessenden. Není to vůbec špatný. Děj se rozbíhá pomaleji, ale ke konci nabírá poměrně slušné grády. Herecky v pořádku, natočeno vzhledem k levnějšímu rozpočtu OK, atmosféra moc nestrhne, ale potěší poměrně slušná dávka krve ( z krčních tepen tu stříká krve požehnaně), krysy lezoucí po baráku zaujmou také a místy je zde docela zajímavě zvolená hudba. Už dlouho nevyšla žádná upířina a byť tady je pořád co vylepšovat, výrazné problémy s tím nemám a průměr si Jakob´s Wife ode mě odnese. 5.5/10. ()

Gilmour93

Proměna church mouse na Masterˈs Beast. Není jediná. Když reverend Fessenden zvlčí, začne připomínat (především z profilu) Jacka Nicholsona.. Když se lusknutím prstu přechází ze seriózního vampýrského hororu do komedie s nadhledem, nejde to vždycky hladce a submisivitu vysávající otvírák na konzervy spíše připomíná mimozemšťana z Enemy Mine, nicméně jako celek to šlape, i když se stanovuje rozsah emancipace v manželství. Krize v něm pijí krev, ale tady se zrcadlí zřetelně.. P.S.: Jakob je psán s „k“ určitě jenom proto, aby to hezky vypadalo na posteru.. ()

Arsenal83

Ja mám síce radšej horory, z ktorých ide strach a nie krv, ale tento celkom u mňa uspel. Najmä Barbara Crampton sa zhostila svojej roly veľmi dobre, bola uveriteľná a priam stvorená pre svoju postavu. Film si povinne kopne do náboženstva i bielej rasy, taká povinná dávka politickej hyperkorektnosti, no a prinesie dávku svojho gore. Smerom ku koncu čoraz viac. ()

pornogrind

Film balancuje někde mezi hororem, dramatem a komedií. A možná proto tenhle žánrovej mix nesedne každýmu. Mě osobně to ale sedlo a žádnej větší problém jsem s filmem neměl. Myslím si, že jde o zajímavý a celkem neotřelý zpracování upířího tématu. Dobře natočeno, dobře zahráno + dobře zvolenej hudební doprovod. Za mě silnější 3 hvězdy. ()

Eliott

Ten začátek byl ubíjející. Proměna, ač místy zdařile znepokojivá, stále dost natahovaná a nudná. Zpočátku jsem to viděl spíše nevalně. Pokud však dokážete ocenit koukatelné béčko s hektolitry krve, Jacob´s Wife bude přesně filmem pro vás. Herecké výkony jsou však tak slabé, že dílo působí spíše dojmem komedie než hororu. Levné speciální efekty tomu také zrovna nepomáhají a těžko pak můžete brát podobný film vážně.   Až druhá polovina se konečně trochu rozjede a částečně vyžehlí divákovo počáteční znechucení. Strašidelné to sice stále není, alespoň je to však vcelku nápadité a velice vtipné! Musím dokonce dodat. že jsem se u finální scény rozplýval blahem. Sám jsem příliš neočekával a tak jsem velice spokojen. 60% PS: Nízké hodnocení na ČSFD však chápu. Barbara Crampton ve své roli výtečná! ()