Jared je teenager, který se snaží udržet svou nefunkční rodinu nad vodou. Když začne vídat podivné věci - mluvící havrany, dvojníky, příšery - jeho už tak chaotický život se obrátí vzhůru nohama. (Canal+)

kockodan

Tak trochu pro děti, ne? Ale jako proč ne. Teenageři se z toho asi poserou, a to je naprosto v pořádku! Pro mě tyhle anglosaské mysteriózna jako podle šablony a s low budget CGI opravdu nejsou, ale jako rodič, kdyby mi na to koukal můj tween a bylo to pro něj kultovní dílko, tak se zlobit nebudu. ()

viky13

Po dvou dílech: mě to teda zaujalo docela dost. A to atmosférou, prostředím, hudbou a potencionálem do budoucna. Doufám, že se to bude nějak vyvíjet. EDIT: Uznávám, že ze zečátku to vypadalo líp, než jaký to pak ve skutečnosti bylo. ()

ER

Poznejte život v zemi,kde lišky dávají dobrou noc a aby se na to někdo díval,tak k tomu přidáme trochu fantasy.Určeno pro diváky National Geographic. ()

MoiJe

Len pilot. Malo to byť humorná teenage mysteriózna story. Je to dlhá nuda o tom, ako si protivná mamka rada zaparí, a mladý "hrdina" sa pretĺka malomestským životom a trochu pritom tripuje. I pilot dopozeraný len zrýchlene. ()