Jens Møller je pod stálým tlakem médií, která se pídí po sebemenším detailu a vytvářejí vlastní teorie o událostech na palubě Nautilu. Vyšetřovatelé se snaží rozkrýt vztah Kim Wallové k Peteru Madsenovi a zároveň nalézt odpověď na klíčovou otázku: je možné, aby švédská novinářka byla ještě stále naživu? (Česká televize)

Necrotongue

Nevzpomínám si, že bych kdy sledoval seriál o vyšetřování vraždy, v němž by po dvou epizodách nefigurovalo tělo oběti a neviděl bych ani zadrženého podezřelého. Zajímavý přístup. Přestože pochopitelně vím, jak celý případ skončil (vždyť to není tak dávno), nic to nemění na tom, že si mě tvůrci seriálu získali. Práci vyšetřovatelů totiž pojali naprosto střízlivě a zprostředkovali tak divákovi pohled na jejich mravenčí práci, kterou museli odvést, aby mohli pomalu, kamínek po kamínku, skládat dohromady mozaiku důkazů. O skvělé atmosféře jsem se už zmiňoval, a právě ona tvoří ve spojení s propracovaným dějem dobře fungující celek. / Poučení: Důkladný vyšetřovatel obrátí každý kámen, aby viděl, co se pod ním zahemží. ()

Arsenal83

Prípad sa stále viac zamotáva, máme podozrivého ale nemáme väzbu na obeť. Novinári stále viac tlačia na vyšetrovateľa, aby niečo priniesol, lenže v tak zamotanom prípade zatiaľ nie je čo. Divácky aj naďalej pútavé. ()

tojaj

Zklamání. V tomto díle se všichni vyšetřovatelé chovají hrozně asociálně, nelogicky a u toho se tváří zádumčivě. Týpek jim přijde na stanici oznámit, že byl u ponorky a mluvil tam s posádkou a vyšetřovatelé se ho ani nezeptají s kým přesně mluvil, o čem mluvili, jestli si nevšiml něčeho zajímavého, nic.. Namísto toho jej po té informaci pošlou domů a jen ať se prý staví za technikem a dá mu fotku ponorky co vyfotil.. ()

warrenur

Autenticita vysetrovania stale pretrvava. Tentokrat detailne o neuspechoch a mravencej praci so svedkami, lzami a "jedna-pani-povedala" spravami. Chudaci potapaci. Btw. paci sa mi ta hlaska mediam, ktoru pouziva: "budete prvy, ktory sa o tom od nas dozviete". :) ()