Vyšetřování „Případu ponorka“, jak média zmizení Kim Wallové nazvala, probíhá bez ustání na souši i na moři. Podaří se z mořského dna získat potřebné důkazy a především nalézt ostatky švédské novinářky? Jens Moller si velice dobře uvědomuje, že znát pachatele není tak klíčové a složité, jako mu jeho zločin dokázat. (Česká televize)

warrenur

Vyborna cast, obzvlast psychologicky. Silny zaver a spolupatricnost so stradajucimi rodicmi. Tiez bezmocnost emocne zainteresovanych vysetrovatelov a narazanie ludskych zdrojov na limity v roznych smeroch. Clovek si pri sledovani serialu tiez uvedomi, ako moze doliehat necitlivost interpretacii mediami na pozostalych. 85% ()

Arsenal83

Priemernejšia časť, ktorá je akousi prípravou na to, čo príde, hoci máme už prvé fakty ohľadom vraždy. Novinárka je mŕtva a jej telo dopichané. Všetky rany ale vznikli až po smrti. Kam to smeruje? ()

Necrotongue

Neodbytně se mi vnucuje myšlenka, že mě seriál tak zaujal právě proto, že ho jeho tvůrci pojali tak civilně. Podezřelého oko divákovo stále nespatřilo, nalezené ostatky nebyly divácké obci předhozeny na naleštěném nerezu v ostrém světle úsporných zářivek, hlavní vyšetřovatel vypadá jako vytuněný expremiér Špidla, a já přesto nemám pocit, že bych mrhal časem. Naopak. Při této konstelaci chvílemi zapomínám, že sleduji nějakou televizní záležitost, a místo toho si připadám, jako bych to celé zažíval na vlastní kůži. Působí to na mě velmi skutečně. Mám za sebou polovinu epizod a seveřané zatím válí. / Poučení: Bez protekce to jde často ztuha. ()