Přihlásí se další oběť Ideální lásky a Verônica začíná tušit, že deep web ukrývá důležité vodítko. Když manžel odejde z domova, zavolá Janete Verônice. (Netflix)

castor

Nečekal jsem od toho nic a docela se chytnul. Policejní úřednice Verônica se minule stala očitou svědkyní sebevraždy. Vydupala si, že se na případu bude podílet a odhalí motiv oběti. I když s policejní kapitánkou zrovna nevychází a odnáší to papírováním. Na oddělení vražd se mezitím po Verôničině výzvě obrátí další ponížená žena. Má stejné popáleniny na rtech. Profiluje se rovněž pachatel: sympaťák, vydává se za Itala, používá falešná jména, zdrogovanou oběť nahou fotí a plody svého snažení prodává na internetu. Verônica se vrhne na stopu zmeškaného volání. Že by další oběť? Je to trochu jiný případ, který nám byl nastíněn minule. Navíc manžel týrané Janete Cláudio Brandão je podplukovníkem vojenské policie, který některé metody možná odkoukal od sadistického vraha ze Singhova thrilleru Cela. Lehce zaráží neopatrnost Janete skrze zapnutý zvuk nalezeného telefonu. Ale celkově poměrně pestré a se solidní atmosférou a napětím. ()