Internetový pořad slovenského youtubera a vloggera Daniela Štraucha alias GoGa, který je poskládaný především z hraní a recenzování her, vlogů, z různých skečů a dalších videí. Pořad je šířen přes videoportál YouTube. (henrycruel)

MikeCool

Internetový-pořad. Původní YouTube tvorbu GoGa, jsem sledoval s větší chutí, než v současné době. Nevím čím to je. Rozhodně si nemyslím, že mu sláva a YouTube money hodně zvýšilo ego. Z mého pohledu se z něho stal jakýsi stereotypní mainstream českého YouTubu. Přiznám se, že teď raději hrábnu po videích s FattyPillowem. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) | ()

TomX2

Danielove videá sú síce technicky spracované fajn a je sympatické, že sa zaujíma o réžiu a filmárčinu, to však nemení nič na tom, že sú jeho videá obsahovo prázdne, nemajú žiadnu prídavnú hodnotu a ani nezasmejú. Mám Daniela rád a rád spomínam na obdobie, kedy som ho ešte celkom aktívne sledoval (2012-2014), avšak dnes už nemôžem. ()

URBAN

Gogo možná není nejlepší YouTuber, ale na československé scéně je jistě nejkreativnější a udržuje si svou latku. Mám rád jeho videa. Na všechny se nedívám, ale na amatérskou produkci to stojí za to. ()

NorseSword24

Nechápem prečo to je na tejto databáze ale čo už. Na týchto videách som vyrastal a možno práve aj on dosť ovplyvnil môj život a aj čomu sa chcem venovať. Pamätám si ako som chcel robiť rovnaké videá ako on. Ako malého ma to dosť bavilo a urobil som si na to dobrú nostalgiu, ale časom tie jeho videá už prestávali mať tu šťavu. Jeho videa z posledných 5 rokov ma absolútne nezaujímajú a keď si pozriem tie staré tak už ma tak nebavia ako voľakedy. Ale zdávam hold ()

Likan7

Proč se tady dá sakra hodnotit youtuber? To je zase výmysl tohle...jinak Goga jsem sledoval v začátcích. Věřím, že jsou teď jeho videa profesionálější (pozor, nikoliv inteligentnější), ale odcizil se mi. Dost možná jsem prostě jen vyrostl, ale když se teď schválně na něj podívám, u většiny jeho starých videí se zasměju i dnes. ()

sefinko

super Youtuber, všetko ako má byť, až na to že keď s jeho videami vyrastáte pomaly štyri roky (mám 17) tak vás ten "humor" začína pomaličky omŕzať a všímate si že jeho tvorba je z časti cielená pre tých omnoho mladších z nás ;) ale každopádne je stále originálny a už by som ho chcel konečne stretnúť :D ()

Duffman 97

Gogo patří společně s Fattym, FlyGunem a Agraelusem mezi mé nejoblíbenější youtubery.Má dobrá videa.A to jak vlogy,tak let'splaye.U jeho videí se vždy bavím.100%. ()

agamazx odpad!

Najhorsie je na tom to, ze na SK scene su tvorcovia ako PPPeter, Vlad, StudioMoonTV, JurajVie, Dejepis Inak, Jakub Gulik atd atd, alebo aj na CZ scene, Wizzory, Roth Wellden, Kluci z Prahy, JdemeZrat, Dany Hippie, Daniel Vavra, Evilbender 47, Jirka vysvetluje Veci, U kulateho stolu, MarleyKKT, Kovy, actual tvorcovia s vypovednou hodnotou, no ked sa povie na CZ/SK scene Youtuber tak ludia si predstavia mena co nemaju vypovednu hodnotu. Sice aj Exploited mal par zmysluplnych videi (napr ako daval jedlo a oblecenie bezdomovcom), no ludia si skor vybavia mena ako Gogo alebo Sellassie co skor robia tu viac basic komediu a cloveku to ziadnu hodnotu do zivota neprida. Humor co ide absolutne mimo mna, videa co sa daju velmi jednoducho natocit, u Pewdiepie-a to funguje lebo je extremne sympaticky, inteligentny a velmi improvizacne schopny, podobne ako PPPeter. ()