Workoholik Diego se dozví, že malý Benito možná není jeho syn. Vydá se s ním proto hledat pravého otce a tahle cesta jim oběma změní život. (Netflix)

Malarkey

Přesně ten typ příběhu, který nemůže nikoho zklamat jen v případě, že ho tvůrci nezfušují tak, jako u tohoto filmu. Promarněný potenciál typické rodinné dramedie. ()

Marze

Tato mala argentinska komedie je sentimentalne sladka a okouzlzjici. Neni to tak zabavne legracni, jak slibovala zapletka, ale herectvi je bajecne. ()

Marcos22

Příběh o tom, kam až musí věci zajít, aby se otec začal zajímat o svého devítiletého syna. David Semerás zasvětil celý svůj život kariéře v televizní show s názvem "Dnes napravíme svět". Po náhlé životní události, která mu vstoupí do života, potřebuje co nejrychleji napravit svět nikoli diváků, sledujících jeho pořad, ale především ten svůj. Dnes napravíme svět je milým filmem, ve kterém se snaží otec nalézt cestu k sebeuvědomění, a na tom, na čem mu v životě nejvíce záleží. Téma snímku silně předčilo použitou formu, která nechává diváka po většinu stopáže chladným, a několik málo slz v samotném závěru výsledný dojem nenapraví. Výsledkem jsou dvě hvězdy. 😕 (13.04.2022) ()

Aljak

Napriek tomu, že sa film odvíja od prvotnej tragédie, napokon to pôsobí celkom úsmevným a príjemným dojmom. Ústredná dvojica svojských postáv "otca" a syna ťahá celý príbeh výrazne vpred, a ich dialógy majú v sebe skutočne vkusný dôvtip, aký mám na komédiách rád. Odcudzení "otec" si napokon so synom nájdu spoločné puto, paradoxne až potom, keď zistia, že spolu nemajú v podstate žiadnu biologickú spriaznenosť. Príjemná oddychovka, ktorá síce nie je žiadne terno, ale rozhodne ani nudný prepadák. ()