pilarius

Parádní premisa a slušný závěr, severská atmosféra, plnotučné postavy. Škoda zvoleného rozsahu - to, co seriál zpracoval v osmi dílech, by se dalo sestříhat a přetočit do jednoho filmu. Bez té vaty by to působilo ještě mnohem lépe. Prý je šance na druhou řadu, tak budu držet palce, to už by byl mnohem víc můj žánr. I takto však doporučuji ke zhlédnutí, v létě u toho zchladnete. ()

Solverino

...možná tak sestříhat to na jeden film, možná... jinak je to velmi nudně vycpáno pokrokářskými kecy a nudným natahovaným blábolení a dlouhými pohledy do dálky s dramatickou hudbou... dost mi to připomíná budovatelské ruské filmy z 20. století... ()

Bbulli042

Označiť tento seriál ako odpad rozhodne nejde. To spraví len človek, čo sa rád pozerá na tuctové a efektné seriály. Ma to severskú atmosféru, postavy sa chovajú úplne logicky (nelogicky, iba pokiaľ sa stretli so stenou). Je to také spojenie Arrivals, Troška z Aliena a z Last of Us. Pochopíte, keď si to pozriete. Dáva to to totiž dosť priestoru k zamysleniu. Posledné epizódy dajú dosť odpovedí a otázok. Áno, je to pomalé, no od čoho je to horšie ako The Dark, kde ste v prvej sérii nechápali absolútne nič? Treba tomu dať šancu. A druhá séria, dúfam, to zapletie ešte viac. 1,8 miliardy rokov nie je jedno unudené popoludnie. ()

DarkDemon

Po posledním díle zvedám na 4*. Asi bych to nekomentoval, nebýt tu ty dva odpady s minimálním popisem ... Pro nás co máme rádi "severský matroš" rozhodně žádné zklamání. Obsahuje vše co se nám na "tom" líbí a někteří jiní nesnáší. Takže s chutí do toho, nebojte se ničeho. Víc netřeba dodat. ()

RavenSpector

Má to atmosféru, výborný příběh a po závěrečných titulcích vlastně nevím co si mám myslet. Ale! Je to přííííííííšerně dlouhé. Zhruba od poloviny jsem občas skákal přes ty dokonale pro děj zbytečné rodinné motanice. Zabírají víc jak polovinu stopáže. Ty vystříhat tak má tady White Wall minimálně 80% ()