Mesačná zátoka

(TV film)
  • Česko Měsíční záliv (viac)

Sedmnáctiletá Alison Dodgeová přijíždí do malého městečka Flagstaff v Arizoně za svým otcem Alem, který opustil rodinu, když jí bylo pět let. Chce pochopit, proč ji jako malou bez vysvětlení opustil, a navázat s ním vtah, dokud je ještě čas. Al Dodge ale není sladký tatínek, o kterém si léta večer co večer nechávala zdát. Bydlí v přívěsu na pláži, občas se napije a své city nikomu zásadně nedává najevo... (oficiálny text distribútora)

Marek1991

Veľmi milý a príjemný film. Je to taká oddychovka o láske dcéry a jej otca. Často mám taký pocit, že som sa asi narodil na zlom mieste a v zlom čase, lebo Kirsten Bell je v tomto filme a nielen v ňom neuveriteľne prenádherná. Bol to jej film. Zbytok sa pri nej zviezol. Dej mal nápady, nebol silený, ale vyskytli sa aj momenty, ktoré som prekukol a vyznievali trápne. Takisto nie celkom súhlasím so sexom detí pred manželstvom. Odhliadnuc od niektorých vecí myslím, že slovo dalo sa, je výstižné, bolo to veľmi fajn. Kraj bol pekný, trvanie tiež ušlo. ()

Giggs

Prijemny film o naštrbenom vzťahu otca a dospievajucej dcery, ktori k sebe hľadaju cestu. Je priamočiary a bez zbytočnych prikras okolo, čo mu len prospieva. Takych filmov je malo. ()