Vergara, Paco a Elena sa postavia biblickým démonom a Kainiti obsadia dedinu. Pokiaľ sa im podarí získať 30 mincí, objaví sa nebývalá moc. A s ňou aj pápež pre nový svetový poriadok, ktorý má Satan v pláne zaviesť. (HBO Max)

darkrobyk

Vynikající zakončení skvělého seriálu s pootevřenými zadními vrátky....proč ne. Od začátku až do konce napětí nepolevuje, čemuž napomáhají skvělá hudba a kamera s velmi dobrými hereckými výkony. Mysteriózní příběh o tom, jak váhy světa jsou vratké a snadno se dají vychýlit na tu či onu stranu. Stačí připomenout efekt motýlích křídel. A symbolický pád připomene pád nejkrásnějšího z andělů, který se nahoru už nikdy nedostal. A když se sjedou sektáři z celého světa, je jasné, jak to všechno dopadne. Ostatně v úvodních titulcích s Jidášem je nápověda. Kruh se uzavřel. Snad jen ta digitální příšera...ale nebudu ohrnovat nos nad triky, je to přeci TV seriál, nikoliv megafilm do kina. Po delší době mě Španělé velmi potěšili, ale chápu, že příznivci amerických seriálů (a nic proti nim rozhodně nemám, řada z nich je skvělá, jen bývají přímočařejší) moc nadšeni nebyli. Mně to však nevadí, byl jsem spokojen. Jen mi vždy nejde na rozum, jak někdo vydrží všechny epizody a při tom sází odpady nebo 2*.....páč mně, když se něco nelíbí, tak jdu prostě od toho. ()

Crocuta

Všeho moc škodí - přímo ukázkovým ztělesněním tohoto pořekadla je závěrečná epizoda "30ti stříbrných". Tvůrci honí až příliš zajíců najednou a je z toho (i přes řadu skvělých vizuálních nápadů, včetně "jateční" výzdoby hradu) nejslabší článek jinak nad očekávání kvalitního osmidílného řetězu. Autoři si sice očividně připravili půdu pro další sezónu, ale kdy a zda vůbec se jí dočkáme je otázka. ()

Astaroth12

Mne sa táto časť páčila. Hlavne ten začiatok, čo prišlo zo samotného pekla bolo kvalitne prevedene i ukázané. Potom sa to troska zvoľnilo, ale tá holubica bola top, čo som v tejto sérii zatial videl. Troška ma prekvapilo to finálne ukončenie. Bolo také nijaké, ako keby na tom už nezáležalo. ()

Trevor

V niektorých momentoch mi záver prišiel tak trochu preexponovaný a tak trochu prekombinovaný zároveň, určite to mohlo dopadnúť podstatne lepšie ale zároveň nie som sklamaný a to je asi hlavné. A otvorené dvierka pre ďalšiu sériu nie sú zlám nápadom, bude to však chcieť ucelenejší príbeh. ()

stitch7

/// Atmosféra šla do kytek hned po druhé minutě. To si fakt všichni, kdo na tom dělali, řekli, že se tam ta počítačová mega příšera hodila? Jak pěst na oko. Nápad s holubicí byl fajn, provedení ale přiblbé a velmi uspěchané. Taktéž se mi líbila koupel v krvi. Nicméně *SPOILER* scénka, kde si na sebe záporák nasadí všech třicet mincí a následně spadne, což zapříčiní, že se ta jejich ultra mocná kombinace rozlétne jako nic, vypadá fakt to hloupě. Vím, že to byl pád z velké výšky, ale když celých osm epizod budujete to, že třicet mincí dohromady zapříčiní konec světa a pak stačí takhle málo, aby ztratily svou moc... * KONEC SPOLERU* Jako finále celého seriálu by epizoda navíc byla opravdu neuspokojivá, ale snad se dočkáme druhé série, rozjeto máme dobře.. ()

gonga

Blamážní zakončení seriálu, který měl skvěla nakročeno. Aneb jak porazit všemocného ďábla tím, že jej shodíme z balkonu, protože je úplný debil.Ok, ale proč si tvůrci myslí, že debilní jsou také diváci? ()

warrenur

Chvalim "napaditu vyzdobu". :) Inak dalsia z mala blbin, ktora Spanielom nevysla a podoba sa skor na "napaditu" alzirsku poobednu telenovelu so CGI. Youtube je plny kvalitnejsich filmov, i v ramci zanru, ktore natocili amateri. Holt netflix v case karanteny ponukol mnohym ludom i kvanta odpadu. ()

tombarider

HBO tohle neumi. Myslim velja zakonceni. Obi malokdo. Rozporuplny dil plny skvelych pasazi a uplnych sracek. Otevreny konec, prepaleny zacatek a nedostatecne finale. Nekolik myslenek se povedlo, ale podobne jako Insider to proste vysumelo. Skoda. Takovy slibny zacatek. ()