Rozhodující set

• Francúzsko Cinquième set (viac)

Thomas byl v dětství považován za tenisový zázrak a byla mu předpovídána zářná sportovní kariéra. Té však nakonec nikdy nedosáhl. Ve svých 37 letech se proto chce navzdory zhoršující se fyzické kondici a zraněnému kolenu zúčastnit Roland Garros, tenisového turnaje French Open. Přestože mu jeho žena Eva a matka Judith radí, aby se vzdal svých nereálných ambicí, Thomas je jimi posedlý. Musí čelit svým vlastním démonům, projít náročnými kvalifikačními koly, aby se probojoval na turnaj, a nakonec se utkat s mladým tenisovým géniem, který mu připomíná jeho mladší já. (HBO Europe)

Likan7

Možná kdyby režisér neměl nějaké touhy točit něco víc, vyšel by z toho lepší film. Spíš určitě. Klasické sportovní drama s přesahem do života o stárnutí a snaze zvrátit konec. Jenže je tu zbytečně moc omáčky kolem (manželka, matka atp.), že mě to někdy v polovině přestalo zajímat. A když už mě to zase chytlo a rozehráli jsme poslední zápas, přišel jeden z nejblbějších konců filmu za dlouhou dobu. Dostat filmovější závěr, dal bych 3. ()

bourec

Celkem se snímek sledovat dal. Klidně to mohlo být smyšlené, nebo lehce podle skutečnejch příběhů. Nic to ale nezmění na tom, že konec je debilní. S divácky normálním koncem bych tomu dal určitě víc. 40%. ()

Johnny.ARN

Tak ako tenis, tak ani tento film ma nezaujíma. Dráma, ktorá je presne podľa šablóny a netreba ju ani pozerať, lebo presne viete, čo bude nasledovať. 1 z 5 ()

Marze

Francouzske sportovni melodrama a charakterova studie s mnoha klise.Neni to jen o boji tenisty se svym egem. Tech kteri vydrzi delat neco velmi dlouho jako treba nekteri hudebnici si vazim. Tenis je zde vyborne nasniman. ()