Nenapravitelný sukničkář má pocit, že mu žádná žena neodolá. A tentokrát začne nadbíhat tvrdohlavé ženě, která se má provdat za syna ambiciózního politika. (Netflix)

soukyd33

No, co k tomu napsat? Herecké obsazení zajímavé, ale nijak neoslnilo. Holky jsou až moc povolné. Vše se točí kolem jedné připravované svatby, a dvou úplně odlišných bratrů. Zatímco první má problém získat holku, druhý už měl asi každou v tom městě. Poznámka: Původně jsem chtěl dát nižší hodnocení, ale nakonec mě konec překvapil. Přesto tento film drží dnešní genderová pravidla, a tak není pro každého. Hvězdiček 4 ()

klukluka odpad!

Nejvyšší čas, aby mi Poláci po čase naservírovali něco fakt obstojnýho. V opačným případě brzy zapomenu, že jsem o nich smýšlel coby o evropským Hollywoodu. I v tomhle žánru je možný točit vkusný filmy, ale konkrétně tenhle je prachbídnej a pro mě nekoukatelnej, zbývala mi do konce víc než hodina, když jsem to zabalil. ()

Arsenal83 odpad!

Taký plytký štýl ako u nás Evita alebo v Čechách niektoré lacné komédie s Langmajerom. Samozrejme nesmie chýbať aj podpora poľských, ako to hovoria, pedalov, no ale najvtipnejšie je, že Kościukiewicz sa snaží hrať na milenca, neodolateľného amanta, pritom charizmou pripomína tuláka, čo si práve odsrkol borovičku z jogurtáča. ()

Tweetak

Je to takový ten typ komedie, kde jsou celkem předvídatelné vtípky, ale i nějaké, které nečekáte. U obrazovky vás film nejspíš udrží, i když v některých trapno-scénách možná odvrátíte zrak. Hlavní hrdina rozhodně není prototyp muže pro dnešní svět. Z nějakého důvodu na něj hlavní hrdinka nezavolá policii, když ji obtěžuje v autobuse. Zato hrdinův bratr to od policie několikrát schytá a to bezdůvodně. Zřejmě vhled do práce polské policie. Hlavní hrdina má další super schopnost, a to blbě se tlemit snad na všechno. A hlavně, z nějakého důvodu se změní z totálního sukničkáře a macho seladona na uvědomělého muže, který se tentokrát už opravdu zamiloval a svou milou si chce vybojovat stůj co stůj. ()

Dzeyna

Miluju tyhle jednoduché polské romantické komedie. Podle mě jsou mnohem vtipnější a mají větší šmrnc, než ty americké. ()

• Film bol natočený vo Włocławku (Poľsko). (Arsenal83)