Do nočního baru přichází nevinně vypadající muž a objedná si Mirindu. Zatím nikdo netuší, že je to psychopatický vrah... (J.Connor)

E..

Týpek, co si přijde vypít mirindu a co plechovka, to mrtvola.. Musím se přiznat, že byl pro mě šok, jak poprvý vytáhl zbraň a z ničeho nic zastřelil barmana. Divím se jenom, že nezastřelil toho paňáka s hrozným smíchem (což já bych udělala hned) a směju se luckerovi, co se přišel napít, kouknout na telku a když už na něj mířil, tak prostě odejít:) Nechtěla bych ale bejt v kůži toho, co tam zůstal a poplakával si...slušnej zážitek pro něj:) Jinak dobrá stupňovitá hudba na začátku při titulkách a na konci pohodová při titulkách. ()

TheRaven

Docela fascinující psychárna. Škoda jen, že k tomu nikde nebyly titulky, ani anglický. Tudíž jsem to sledoval v originálním jazyce a moc jsem toho nepochytil. Ale jako opravdu zajímavý projekt. ()

SOLOM.

Mirinda je pěkná sračka, ale jak vidno na psychopaty má blahodárný účinek. Nesmíte se však s nimi hádat o ceně, nebo je vyrušovat při vychutnávání chlazeného nápoje. Tento černobílý snímek má jisté klady, zvláště na svém začátku, ale jako celek byl dle mého názoru zbytečně zdlouhavý a ke konci již nudný. Hudební doprovod byl však v pořádku, stejně jako představitel záporné postavy (zabijáka), takže průměrné hodnocení si to zaslouží. ()