My Unicorn Girl

• Čína Chuan kui jia de shao nu (viac)
Dráma / Športový
Čína, 2020, 17 h 56 min (Minutáž: 41–48 min)

sarulefilm

Ten začátek mi neuvěřitelně sedl do nálady. Celé to je v takovém velmi odlehčeném duchu. Hlavní hrdinové mají moc fajn chemii a líbil se mi jejich humor. Hlavně herectví Kuan Honga bylo teda super, protože přesně vystihlo náladu seriálu. I ty mňoukavé zvuky mu k tomu docela sedly. Z asijských seriálů jsem zvyklá na to, že jim dlouho trvá než se dají dohromady, ale je pravda, že tady jsem začala pochybovat, jestli se to vůbec stane. Byla to příjemná oddechovka s jednoduchým příběhem. Vedlejší páry mě trochu otravovaly a bylo tam pár momentů, kdy jsem se musela plácnout do čela, jak moc mi to přišlo blbý. Například v momentě kdy společně myjí auto a celé to působí skoro jako z reklamy, jak se všichni smějí, jako by nebylo nic zábavnějšího. Ke konci to začalo trochu slábnout, ale ocenila jsem, že to nebylo přehnaně dlouhý. ()

Martinka888

Příběh krasobruslařky, která se však nedostane na univerzitu do krasobruslařského týmu a místo toho skončí v přestrojení za muže v hokejovém mužstvu a na pokoji s jedním ze svých spoluhráců, do kterého se samozřejmě zakouká. Já jsem byla spokojená, bylo to přesně to, co jsem očekávala - zábavné, nenáročné i romantické. Jediné co mi trochu vadilo, že to její přestojení a s tím spojené randění přišlo na můj vkus docela pozdě, já bych si to uměla představit klidně o 3-4 díly dříve. Na druhou stranu ON věděl v podstatě od začátku, že je to holka, takže tím pro mě mělo o to větší kouzlo. NAvíc teda jako kluk se mi popravdě líbila víc, mohla se ostříhat doopravdy :D ()