Chester Lee se všemožně snaží být loajálním zaměstnancem, ale především touží po vyšším platu, aby mohl zajistit své snoubence i jejímu synovi lepší život. Při setkání se svým nadřízeným patřičně přehání své schopnosti, dokonce i takové, které vůbec nemá. Například nikdy nebyl fotbalovým trenérem, ale manželka šéfa si jej vybere jako vhodného kandidáta na místo trenéra dívčího fotbalového klubu, ve kterém hraje i jejich dcera. Družstvo copatých holčiček, které o fotbalu nemají ani ponětí, totiž nemůže v soutěži prorazit. Chester chce získat lepší místo, a tak nemá na vybranou. Když ovšem do družstva získá i svého nevlastního syna v dívčím převleku, rozehraje velmi riskantní hru... (oficiálny text distribútora)

Rex Mundi

Rodney Dangerfield je klasický americký komik - strúha ksichty a snaží sa pôsobiť mlado v priemerných televíznych komédiách. Na druhej strane sa aj v tomto otrepanom príbehu "ku stene pritlačený chlapík dostane na starosť neschopný tím športovcov a dovedie ho k triumfu" občas zadarí vtipná situácia a ak nič iné v telke nejde, dá sa to pozerať. ()

Juto

Neškodná zábava! V detstve som si myslel že je to skvelý film, ale teraz už by som to tak nevidel. Z nostalgie tri hviezdy. 6/10 ()

joelly01

Pred sto lety kdyz mi bylo 12 let tak asi spis jo, tedka ale teda rozhodne ne. A to ani ve stredu v poledne kdyz venku chcije a chcije a vy se doma krute nudite a nic nesmite, neb doktorka rekla ze docista nic delat nesmis. Takova krize. Asi porusim predsevzeti nepodporovat unterwassermany a odpolko kouknu na WTA Turnaj ve Stuttgartu jak to bude davat ta hanebna Sarapka. Ach jo. ()