Alina a Mal se vydají hledat druhý umocňovač. Kaz vymyslí, jak porazit svého úhlavního nepřítele. Kirigan hledá lék na svoje problémy. (Netflix)

Kimkong

Při hledání artefaktu si navzájem všichni nějak moc důvěřují. Padouch je stále domlácený. Podvodníci ve městě jsou přepadeni při hledání cesty k pomstě. Opět ale žádná sláva. Sice několik přestřelek ale celkově příběh není moc napínavý. ()

Tom10000

2.díl. Alina se vydává spolu s Malem na palubě odvážného piráta (sám sebe ale nazývá mnohem počestněji) na cestu za Mořským ještěrem, jenž by mohl Světlonošce dodat další sílu potřebnou ke zničení Vrásy. Poté, co se jí podaří přesvědčit kapitána lodi o své ceně a o odměně, jež ho může čekat, pokud ji ochrání, už nic a nikdo nebrání, aby se spolu se se všemi vydala přímo na ostrov, kde by se magická bytost mohla nacházet. Po počátečních úspěších je však nucena nakonec monstrum zabít, místo aby ho ušetřila a spojila s ním sílu stejně jako předtím s Jelenem. Alexandr (Temnyj) pomalu rozšiřuje svoji Vrásu a též hledá další Grišy, jež by mu mohly sloužit. Má dokonce i Genyu z Malého paláce. Jenomže jeho samotného trápí něco, s čím si nikdo neporadí. Záhadná nemoc, jež mu ubírá na síle. Avšak, na jak dlouho? Kaz, Jesper, Nina s Inej a experimentátorem hledají způsob, jak se dostat k Pecca Rollinsovi. Vše,co potřebují, nakonec najdou, avšak za cenu ošklivé střelné rány do ramene Smrtičky. Ta smutně vzpomíná na Mattiase, stejně jako on na ni. 90 procent. ()

tomik99

Přijde mi to o dost horší než první řada. Nebaví mě snad žádná postava. Kaze Brekkera nemůžu vystát. Celá ta jeho multi partička mi přijde dost otřesná, o hereckých výkonech ani nemluvě. Alina se mi malinko vzdaluje a nemůžu k ní najít cestu. Mám ovšem problém i s celou sci-fi zápletkou, kdy je spojena celá řada různých nápadů narvaných do jednoho světa, který moc nedrží pohromadě. ()

Petra321

Wesper wesper wesper wesper... Priznám sa, nebola som nadšená obsadením Jacka Wolfa do roly Wylana van Ecka, ale teraz si neviem predstaviť nikoho lepšieho ako on. No a čo, že nie je ryšavý, na farbe vlasov predsa vždy nezáleží, hoci sú občas dôležitou súčasťou charakteru. ()