Reklama

Reklama

Světlo a stíny - Série 1 (2021) (séria)


Srdce je jako šíp (S01E06)

(epizóda)
  • USA The Heart Is an Arrow

Obsahy(1)

Kirigan šílí kvůli nositelce světla a pídí se po informacích. Alině se dostane pomoci, právě když ji nejvíc potřebuje. Nině se zalíbí lovec grišů. (Netflix)

Recenzie (10)

Milano33 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Keď sa Kazovi konečne pošťastilo a mal Sun Summoner v podstate v hrsti, vzápätí nato o ňu prišiel. Taktiež sa naše Crows zapletú s The Darklingom a jeho grishami. Kazovi spoločníci, Jesper a Inej, si viedli naozaj excelentne a sledovať akčné sekvencie s nimi bolo skrátka fascinujúce. Jesper nám zase predviedol jeho strelecké zručnosti, zatiaľ čo Inej nám ukázala, ako vie zaobchádzať s nožmi. Jedine Kaz bol odkázaný na milosť samotnému generálovi Kirigana, avšak zapojil svoj rozum a podarilo sa mu ho štýlovo prechytračiť. Každopádne, ich konfrontácia bola ohromujúca, i keď pomerne krátka. Na ich vzájomný stret som sa nesmieme tešil. Na druhú stranu, dejová linka s Alinou a Mal bola dosť planá i nezáživná. Dokonca aj ich opätovné stretnutie bolo odfláknuté a ani emócie a nepodaril vyťažiť. ()

Fifer 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Mám prostě tenhle fantasy svět rád, je dobře vybudovanej. Takže mi vůbec nevadí to, že například tenhle díl kopíruje Hru o trůny a vztah Johna Snow a jeho barbarky. Dva nepřátelé, muž a žena, kteří musí být spolu, aby nezemřeli. Jak originální :-) ()

warrenur 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Najoblubenejsia grisa s nabojom a iskrou v ociach jednoznacne Nina Zenik. :) Presne na sposob dotahovaciek, aj s tym "co citila v noci pod duchnou" Jon Snowa s Ygritte z GoT. Zrejme jedine vdaka dobrej predlohe to tam aj fungovalo. Nasa ustredna trojka sa mota v meste a necha sa dobehnut..."cernoknaznik" hadze ksichtiky a par dalsich bludov...udrziavacka. ()

tomik99 

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

O něco slabší než minule, ale stále poměrně dobré. Kupodivu mě nejvíce bavila dějová linka s gríšou NInou a jsem zvědavý, kam to povede. Seriálu by asi více slušel větší rozpočet, přeci jenom ty lokace a kostýmy by mohly být o něco lépe vybrané. Stále si nejsem jistý úplnou kvalitou námětu, místy to bývá takové povrchní... ()

Reklama

Reklama