silentname

Napriek tomu, že "This Is The Year" je príbeh, ktorý som videl miliónkrát a dokopy ani neprináša niečo nové alebo veľmi zaujímavé, tak ma to bavilo sledovať. Z nejakého dôvodu, alebo z nejakých dôvodov to proste fungovalo. Čím? No v prvom rade je treba si povedať, že film má dobrý casting a sympatické postavy. Celkovo som zhodnotil, že by som si s týmito ľuďmi mohol v pohode sadnúť a bolo by mi s nimi dobre. Je pravda, že neskôr sa to celé trošku otočí (a samozrejme som to očakával) tak má to celkom schopne spracovanú dohru. Hudba vo filme je skvelá, atmosféra funguje a hoci som vedel čo sa na konci stane a ako to dopadne, tak som to chcel vidieť. Pretože tá idea sa mi veľmi páčila. A okrem toho musím povedať, že Vanessa Marano je neskutočne sympatická a zlatá. A ani by som na prvý pohľad nepovedal, že už má skoro 30. Je tu ešte jedna vec, čo poviem (a možno aj preto na mňa ten film urobil celkom dojem) a to, že asi každý chalan zažil ten pocit, že sa do niekoho neskutočne zamiloval a dievča si vyslovene vyložil na piedestál a vo svojej hlave boli ako perfektná dvojica. Ale nikdy to reálne nefungovalo a nemal odvahu urobiť ten krok. Pretože sa bál, že by sa to tým všetko nadobro pokazilo. A to som presne zažil aj ja. Preto som sa dokázal veľmi dobre s Joshom spojiť. Takže vo výsledku môžem povedať, že film je klišé, ale aj skrz to som rád, že som ho videl a dostal ma do dobrej nálady. Hodnotenie: B+ ()