Várka uviazne na pustom mesiaci. (Disney+)

MiniMinion

Další velice povedená epizoda. Opět se setkáváme s Crosshairem, který v minulé epizodě chyběl, a je z něj opravdu děsivý záporák, jde z něj strach, a doufám, že bude jeho charakter více prozkoumán, jak naznačovala závěrečná scéna s ním. Hunter více a více přebírá pozici otcovské figury pro Omegu. Jejich vztah bude zajímavé pozorovat, vypadá to, že si sedli. Omega mě pořád neotravuje, ba naopak - zatím jí napsali dobře. Bad Batch tak trochu v tomto díle přešli do pozadí, aby dostal Crosshair více prostoru, což ale vůbec nevadí, minule jsem ho zase vůbec neviděli - toto střídání pohledů mi vyhovuje. Taky vidíme začátek postupného přechodu z klonů na Stormtroopery, což také ještě bude zajímavé - uvidíme co ohledně toho udělají Kamioané. Zřejmě se dozvíme i další informace o čipech, na to se těším - od 6. série Clone Wars mě zajímá, jak přesně fungují a jak moc vůbec dokážou klona ovládnout. Tarkin jako stínový záporák pro tuto sérii funguje skvěle, a nový admirál také vypadá zajímavě. Myslím, že se ještě máme málo těšit. Jinak animace samozřejmě prvotřídní, když to srovnám s prvními řadami TCW... nebe a dudy. Dnešní epizoda: 80% ()

aristoteles

Opět se ukázalo, že animované seriály ze světa SW nejsou jenom pro děti. Temná atmosféra sedla vyprávění o vývoji a nemilosrdenství impéria. A jednotka se dostala na planetu s několika zajímavými koncepty. Jediné co bych vytknul jsou až přehnaně sladké pasáže s Omegou, které nás budou asi bohužel provázet po celou dobu probíhání seriálu. ()

Sany33

Príbeh: Päťka sa ocitá na nehostinnom mesiaci a potrebuje zohnať súčiastku do lode. Sniper sa vracia dokončiť misiu s novým oddielom vycvičených vojakov. Prevedenie: Dejová línia okolo Omegy je plná rôznych infantilných klišé. Na druhú stranu linka okolo mesta klonov a okolo Snipera je celom zaujímavá a popravde už iba ona ma drží pri obrazovke. 58% ()

Cappuccino

Línia s Bad Batch sa točila okolo nudného lovu ukradnutej súčasti lode a vzťahu Omegy s posádkou. Pre deti ako stvorené, no univerzum SW sa tým nerozšírilo ani o malý kúsok. Na druhú stranu sa ale tvorcom podarilo dobre vykresliť prerod Crosshaira, z ktorého čip spravil chladného zabijaka bez emócií. Bol by som rád, keby sa seriál viac zameriaval na postupné vyraďovanie klonov z Impéria a stretnutia so starými známymi hrdinami, ktorí sa skrývajú v rôznych častiach galaxie. Infantilné scény s Omegou sú pre mňa fakt mimo misu. ()

kockodan

No tvl. Něco najdu co hledám (důležitá součástka do lodi) a o co má zájem i pojebaný ještěr z díry na ponuré planetě. Proto na to 5 sekund nejprve zálibně koukám, pak z nepochopitelného důvodu položím baterku co mám v druhé ruce na zem vedle toho, a pak teprve po dalším zaváhání druhou rukou, která byla celou dobu volná uchopím nalezenou součástku a zálibně si ji opět několik sekund prohlížím zblízka, a čekám tak na reakci draka čekajícího za bukem, jen aby mě mohl napadnout a o součástku se se mnou servat! I pro děti jsou tyto akční scény debilní až na půdu a musí iritovat každého nad 6 let věku!!! Opravdu ne! Zatím se to jebe od 10 k 5 s každou epizodou! Tahle byla zatím nejhorší sračka ze všech předchozích! A to jsme teprve u třetí!!! Toho kdo napsal tenhle imbecilní scénář bych vyrazil na minutu! ()

• War Mantle je jedním z projektů zmíněných v Rogue One (2016), zatímco Jyn Erso (Felisity Jones) skenuje imperiální záznamy ohledně plánů pro Projekt Stardust neboli Hvězda Smrti. Jak již víme, tento projekt byl úspěšně implementován v rámci imperiální armád v nahrazení klonů lidskými rekruty. (Veskoslav)
  • Elitní vojáci komanda vedené klonem CT-9044, přezdívaným „Crosshair“, jsou 1. generací elitních komand s lidskými vojáky rekrutovaným z bývalých občanů republiky a zároveň předchůdci tzv. Death troopers. (Veskoslav)
  • Ordo Moon Dragon – toto stvoření sdílí jméno s Canderous Ordo, mandalorijsým žoldákem, kterého hráči mohou znát z herní série „Knights of the Old Republic“. (Veskoslav)