Star Wars: Chybná várka - Season 1 (2021) (séria)

Záchrana na Rylothe (S01E12)

(epizóda)
  • Česko Záchrana na Rylothu (viac)

Várka dostáva nebezpečnú úlohu. (Disney+)

AllShallFall

Opět unikátní díl. Takové Clone Wars a Rebels dohromady. Impérium už vystrkuje svoje růžky a projevuje své praktiky. Byla tu akce i napětí. Hera mi připomněla Rebely. Trošku se mi zastesklo. Dave Filoni je bůh. Jak to všechno propojil. Tohle prostě nemá chybu. ()

Sany33

Príbeh: Diel v priamej nadväznosti kedy várka dá za pravdu Omege a idú na Riolt oslobodiť miestneho patriota zo spárov Impéria. Prevedenie: Príbeh už trocha pritvrdzuje a páči sa mi vykreslenie Impéria ako novodobých nacistov, veľmi sa mi to v hlave spája s historickými reáliami. Akcie dosť a odhalenie staronových postáv s ktorými sa určite ešte stretneme. 90% ()

MiniMinion

Solidní díl, i když o něco slabší, než ten minulý. Pokračujeme v Heřině originu, ke kterému se tentokrát naplno přidali i titulní hrdinové. Spotlight na sebe však strhl hlavně nový kapitán Howzer, a ač se zdaleka nepředvedl tak, jak jsem od něj očekával, alespoň nám ukázal, že účinek Rozkazu 66 již zdánlivě vyprchává - několik klonů přesvědčil ke vzpouře za dobrou věc. Doufám, že jsme to neviděli naposledy, a že se k tomu v této, případně v dalších sériích vrátíme, mohlo by to bát zajímavé (klonové povstání na Kaminu jako v Legendách?). Hunterova neochota pomoct Heře mi přišla lehce mimo charakter - sice chápu, že je z toho necítil profit a nechtěl riskovat životy svých mužů, na druhou stranu přesně to udělal dvě epizody zpátky. Doslova nám Tech řekl, že situace je úplně stejná, jako v oné epizodě. Zároveň mu Hera slíbila tučnou odměnu, v penězích tedy problém také nebyl. Moc jsem jeho chování nepochopil. Jestli tohle měla být epizoda, která je přetvoří z žoldáků v hrdiny, to beru, ale zároveň jsem měl dojem, že takových epizod jsme už měli v sérii několik. Jinak ale dobrý, 7/10. ()

tomik99

Tahle epizoda nám měla hlavně ukázat, že Klon se dokáže rozhodovat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, pokud není čistě zmanipulován čipem či nějakým jasným příkazem. A tady je taky možná jasná zpráva, proč Impérium v budoucnu opustí od využití dalších klonů - jsou nespolehliví a navíc ještě drazí. Dobrý díl. ()