Star Wars: Chybná várka - Season 2 (2023) (séria)

Plán 99 (S02E16)

(epizóda)
  • USA Plan 99

Hrdinové procházejí zkouškou. (Disney+)

tomik99

Závěr druhé řady byl úderný. Nečekal jsem, že Filoni opravdu odkrágluje jednu postavu z týmu. Vše se tím naprosto změnilo a udrželo se napětí, které celou sezónu pokulhávalo. I když pár dílů bylo naprosto mimo mísu, tak musím říci, že v těch pár dílech stále tvůrci umí doručit zajímavé epizody. Seriálu by ale i tak slušelo pouze osm dílů a ne osm nařachaných epizod a zbytek fillerů. ()

GejmronCZ

Tohle bylo hodně silný a neskutečně emoční až jsem měl co dělat, abych udržel slzy. Nádherně udělaný. Jeden z nejsmutnějších dílů seriálu. A ať už je díl jakej chce, Omega je ta nejdrsnější ze všech. ()

FilmysMartym

Perfektní finále téhle série doručilo více než jsem si přál. Plan 99 ze začátku skvěle buduje napětí a možnou ztrátu. Neuvěřitelně po celou dobu hraje na emoce a vystavuje postavy novým nebezpečím a z pohledu diváka, jsem teď do příběhu Bad Batch zainvetiván ještě víc než kdy dřív! Ať už je tu 3. série co nejdřív. ()

Martrix

Jedna z mála epizod, která je dobrá i přesto, že se točí kolem Omegy. Bad Batch má něco, co Mandalorianovi zoufale chybí. Má velmi slušné záporáky a tvůrce který chápe, že nelze nechávat kladné postavy proplouvat vším nebezpečím bez ztrát a současně udržet diváka v napětí. Tato epizoda je z těch, které zase o kus rozšiřují SW universum směrem, který se mi velmi zamlouvá. ()

• Tato epizoda je odkazem na vadný klon CT-99, se kterým jsme se setkali v seriálu Star Wars: Klonové války (od r. 2008). CT-99 byl defektní klon, který se stal symbolem obrany klonovacího zařízení na Kaminu. CT-99 byl jakýsi mentor klonové jednotky Domino Squad, ze které je posledním přeživším právě Echo. (Aporol)