Star Wars: Chybná várka - Season 2 (2023) (séria)

Bod zlomu (S02E14)

(epizóda)
  • USA Tipping Point

Nová informace zavede naše hrdiny na nebezpečnou misi. (Disney+)

tomik99

Taktéž nabývám dojmu, že se začíná něco dít. Jen to mohlo přít o něco dříve. Střelec je bezpochyby zajímavou postavou, ale mám hrozný strach, že když ho budeme vídat epizodu co epizodu (ještě na straně těch "dobrých"), pořádně nám zevšední. Seriál má ale jednu silnou stránku a to je vyprávění příběhu klonů v post-republikové době. Tady Filoni odvádí dobrou práci. ()

Martrix

Jak už párkrát zaznělo, nejlepší epky byly ty, kde omegáři nebyli. Jejich příběhy byly jakoby určené pro desetileté diváčky. Tato epizoda nabízí jakýsi kompromis. Prolínají se tady cesty Střelce, omegářů a dokonce i senátorky z velmi povedené dvojepizody. Zatím sice jen zlehka, ale je to uspokojivé. Střelec si prochází vykoupením, takže jsem zvědavý, jaké plány s ním tvůrci mají. Dají oddíl 99 dohromady, nebo oblíbenou postavu obětují? Docela mě mrzí, že už jsme skoro u konce řady. Spokojenost. ()

• Poprvé od konce 1. série se dočkáme přítomnosti Střelce i zbytku Vadné várky v jedné epizodě. (Cardo)
  • Imperiální základna z prvních minut dílu se nachází na planetě Balmorra. Planeta si odbyla svůj debut v komiksové knize „Star Wars Dark Empire II“, která se odehrává po 6. epizodě a Luke musí čelit klonu Imperátora. Dále jsme ji mohli vidět a procházet se na ni v MMORPG hře „Star Wars: The Old Republic“. Je to tedy poprvé, co je planeta představena v rámci kanónu. (Veskoslav)