Star Wars: Chybná várka - Season 2 (2023) (séria)

Metamorfóza (S02E11)

(epizóda)

Chybná várka nájde záhadnú nezvestnú loď. (Disney+)

GejmronCZ

Tak tahle atmosféra, vizuál i hudba byly naprosto úžasný. A co víc, konečně jsme se dočkali toho, co začalo v Clone Wars. Jako celej začátek jsem měl pocit, že sleduju normálně animovanýho Vetřelce. Jako fakt hustý. Možná by tu měli přidat do tagů i Horor, protože tohle bylo fakt zatraceně cool. ()

Bakli

Nevěřím svým očím...My jsme se po jedenácti epizodách dozvěděli co bude hlavní zápletka po zbytek série. Já myslím že s titulem "Bad Batch" by se nemělo zacházet jako s titulem "Clone Wars." V Klonových Válkách scénaristé mohli opustit od hlavní linie seriálu a udělat nějakou tu single epizodu, protože jsme z období Klonových Válek neměli žádné příběhy ani knowledge jak probíhala. V Bad Batch bychom měli vidět především tu hlavní dějovou linku, protože máme jenom jednu skupinku hlavních postav, která žije v celku nudný život, zato v klonových válkách jsme měli zápletky z pohledu různých postav během války kdy se pořád něco děje. Radši udělat míň sérií bez zbytečného natahování. Fakt Disney s tím skrblením trošku přehání. ()

tomik99

Tak já nevím. Když si totiž odmyslím dobře nastavenou podzápletku z Klonových válek, tak tu máme opět jen nějaké honění se za příšerkou. Hloubku epizoda dostala až v závěrečných minutách, kdy opravdu o něco šlo a je tu nějaký příslib do budoucna. Ale jinak nemůžu stoprocentně říci, že bych se nějak závratně bavil. ()

Martrix

Audiovizuální pecka. Škoda jen, že obsahem je to místy přiblblé. Tvor se živí energií které je na lodi hromada, ale sežral posádku? Vidím znaky boje, resp. evidentně se na lodi odehrálo něco podivného, ale frajersky jdu sám na můstek? Několik lodí čeká na orbitě, ale nebyly informovány, aby nenechaly proklouznout loď, kterou pronásledovaly stíhačky? Je to velká škoda, protože nic z toho není pro tuto epizodu důležité, ale kazí to těm zbývajícím momentům, které byly skvělé. Jinak bych dal klidně 5*. ()

• Scorch, člen klonového komanda Delta, má v tomto díle svůj první dialog v historii Star Wars filmů a seriálů. Objevil se již v epizodě Čarodějnice z mlh (2011) seriálu Klonové války (od r. 2008), ale neřekl tam ani slovo. (Cardo)
  • V epizodě se objevuje Zillo Beast. které jsme poprvé mohli vidět v seriálu Klonové Války. Kůže Zillo Beast je jedním z mála materiálů, kterým nedokáže proniknout světelný meč. (Aporol)