Anton je, teda býval, slávny divadelný herec, ale krutý život začal mu do cesty klásť zradné prekážky. Napríklad stoličku alebo dieru, ktoré skúste zvládnuť po štrnástich pivách, vy kreténi. Keď ho riaditeľ divadla vyhodí a jeho manželka chce, aby si našiel prácu, zoberie Anton osud do svojich rúk. A začne piť ešte viac. Rozbehne sa taká plejáda fantastických zážitkov, výtvarných skvostov a (ne)chcených vtipov, že vám záchvaty smiechu možno už zostanú a budete musieť ísť na smiechovú odvykačku. Srandičky však majú jeden háčik – Antonova manželka sa tomu vôbec nesmeje. A opustí ho i s jeho synom Tomášom, otcovým najväčším obdivovateľom. Anton v zúfalstve (a opitosti) synovi narozpráva, že sa chystá na misiu na Mars, preto je toto obdobie ich života také ťažké. A ťažké obdobie to teda ešte len bude. Až tak, že i let do vesmíru bude proti existencii na Zemi pohoda. Samozrejme, kto iný z všetkéhoschopných Čechov by mal dokázať letieť na Mars než Anton? (ASFK)

Stevexes

Paradni jizda ve stylu filmu Alejandra Jodorowskeho ... tedy pouze pro lidi, kteri jsou schopni se naladit na tento styl, nechat na sebe pusobit audiovizualni smrst, sledovat jake pocity a asociace to v nich vyvolava, inspirovat se, vnimat kreativitu a uzivat si skvele herecke vykony, skvelou hudbu a ten spad. Pokud předtím zahuli, mozna je to taky vystreli do vesmiru! ;) Diky za takovy pocin! ()

Hanka_M

Tento styl humoru se mi vůbec nelíbil a byť tam mají krásné absurdní momenty pánové Dušek, Čtvrtníček apod. jako celek mi to nedávalo smysl a hlavní téma příběhu se přes neustálou bláznivost a šílenost vytratila. ()

Amasonia

Příběh je vyprávěný z pohledu bohémského alkoholika, který sám má problém najít hranici mezi realitou a jeho divokou představivostí akcelerovanou alkoholem. Kdo zažil tento typ lidí dosáhnout něčeho fantastického a neuvěřitelného - a pak se jich zeptal, jak k se jim to podařilo... tak vyprávění bude nejspíš neméně šílené... v tomto filmu máte alespoň jemný nástin demarkační linie mezi realitou a bludy. ()

Khotzilla

Nevím, jestli byl záměr natočit "divnej film", ale to jediné se na tom povedlo. Jinak je tu zoufalý scénář, který se pokouší o černou komedii, ale nejde mu to, nevýrazná hlavní role, snaha o to přesvědčit diváka, že alkoholismus se přeceňuje, ale ve skutečnosti to je marginální věc, dál pak úchylka na nostalgické hity, Dušek, který je parodií na své nejlepší herecké výkony z minula, saudkovská obsese pro obézní nahotu, pokus o to  implantovat scény z amerických thrillerů do nízkoropočtového českého filmu, který vypadá spíš jako televizní než jako určený pro kina, a jako jediné pozitivum (za jednu hvězdičku navíc) herecké výkony Hany Vagnerové, Pavly Tomicové a Milana Šteindlera, kteří se snaží o nemožné.  Ztráta času, vedle které jsou i Troškovy filmy vtipné a nabízející aspoň solidní řemeslo. ()

Korpy22

Přestože má film skvělou kameru, scénář je tak ujetý a občas opravdu trapný a bizarní, že i na mě je to moc. Přestože se film snaží o jistou uměleckou rovinu a jisté pasáže mají můj obdiv, tak jako celek působí neohrabaně a lacině. ()