Šéfkuchařův stůl: Grilování

• USA Chef's Table: BBQ
USA, 2020, 2 h 57 min (Minutáž: 42–47 min)

Šťavnatý svět plný voňavého kouře a věhlasní kuchaři i experti na grilování z USA, Austrálie a Mexika v seriálu nominovaném na cenu Emmy. (Netflix)

BugHer0

Naprosto famózně zpracovaný dokumentární seriál od Netflixu. Musím zdůraznit, že jsem zatím neviděl původní Chef's Table, takže nemůžu srovnávat. Nicméně hlavně epizoda věnována Tootsie mě neskutečně chytla a dojala. Hned bych vyrazil do USA to její maso ochutnat. Naopak třeba u Lennoxe nevím, jestli bych si pochutnal. Grilovat salát na přímém ohni už je na mě trochu moc "posh". Celkově ale skvělá filmařina a silné lidské příběhy s jednoduchým a mnohokrát zpracovaným poselstvím alá: „Když si za něčím jdete a děláte pro to všechno, uspějete.“ Vřele doporučuju všem milovníkům jídla, grilmistrům a kuchařům. Tohle vás prostě namlsá! | Tootsie Tomanetz (E01): 5/5 | Lennox Hastie (E02): 3,5/5 | Rodney Scott (E03): 4,5/5 | Rosalia Chay Chuc (E04): 4/5 ()

ganz

Love letter klasickému jižanskému BBQ, u kterého budete slinit jak pes I.P. Pavlova. Tootsie a Rodney jsou absolutní top. ()