Reklama

Reklama

Povodeň: Zachráňte naše deti!

(TV film)
  • Česko Povodeň: zachraňte naše děti (viac)
všetky plagáty

Obsahy(1)

Vo vidieckom mestečku Comfort, v Texase organizuje striktne protestantská cirkev Horizon Bible church svoj výročný letný tábor, s direktívnymi modlitebnými sedeniami, pre mládež z celých Spojených štátov. Deň pred odchodom hlásia silnú búrku, preto autobus vyrazí skôr, aby sa nečasu vyhol. Rieka však stúpne príliš rýchlo, strhne autobusy, a všetci musia po svojich. Jeden z autobusov si zvolil zlú cestu a skončí vo vode. Cestujúci sa držia na konároch stromov, no nevydržia dlho. Niektoré deti v panike popadajú, iné ukážu pravú a obetavú odvahu... (oficiálny text distribútora)

(viac)

Recenzie (4)

Tipko 

všetky recenzie užívateľa

Dobre spracovaný film o kresťanských deťoch vracajúcich sa z tábora, pričom niektoré z nich na spiatočnej ceste zobral silný prúd vody. Film je aj o nádeji a istote, ktoré sú v Ježišovi Kristovi, Spasiteľovi sveta, a tiež o tom, že práve na neho sa môžeme obrátiť v rôznych životných tragédiách a skúškach našej viery. On iste pomôže! Zaujali ma tu ešte dve veci. Prvá: slová jedného dievčatka, ktoré pred utopením povedalo: Ak to neprežijem, povedz mojim rodičom, že ich milujem a že sa stretneme v nebi. Toto sú slová silnej viery! Druhá vec: Pán dáva, ale Pán tiež berie. Nuž i o tom je filmové spracovanie tejto bolestnej kresťanskej drámy, natočenej podľa skutočnej udalosti. ()

blackrain 

všetky recenzie užívateľa

Podle skutečné události. Bylo úplně jasné, že autobus s dětmi tu řeku prostě nepřejede. Kdyby ji přejel, nemohl by vzniknout tento film. Pak se všechno točilo kolem záchrany osob z rozdivočelého živlu. Viděno se slovenským dabingem ()

Reklama

Simo16 

všetky recenzie užívateľa

No ale aj tak, bez toho, aby som sa pozeral na recenziu tohto filmu, bez poznámok iných ľudí som tento film zhliadol a musím povedať, že ma to proste dojalo.Je to nakrútené podľa skutočnej udalosti, tvorcovia ani nemohli nič nové vymyslieť, preto si ja osobne myslím, že tento film treba oceniť, či už z hľadiska scenára alebo hereckého obsadenia. ()

Galéria (2)

Reklama

Reklama