Skvěle vycvičenou francouzskou vojačku po traumatizující bojové misi převelí domů. Tam ale využije svoje smrtící schopnosti a vypátrá muže, který ublížil její sestře. (Netflix)

ER

Opět a zase. Vidět 58kg Kurylenko jako ženskou, která klátí 100 kg chlapy...uf. Tvůrci přitom přišli s obezličkou typu  cit,: "Umím pět jazyků" jako vysvětlení, proč je tak dobrá v drsné poloze. No není, což je markantně vidět na střihu. Rádoby psychologická rovina snímku pak působí nezáživně, byť zrovna tady je pro Kurylenko ta správná herecká poloha. Vlastně jediná scéna, která stála za to, je lesbická a to je na akční film dost málo. ()

mira007

Operace Sentinelle je protiteroristická akce francouzské armády, kdy po nějakém teroristickém útoku , nastupuje do ulic jako policie. Olga Kurylenko jako veteránka z Iráku, která hlídkuje v nějakém francouzském městečku, nastoupí pomstít se za znásilněnou sestru. Prvních dvacet minut vypadá inteligentně a nadějně včetně epizody z Iráku, ale od již zmiňované zbytečné lesbické scény to přejde do předvídatelného jednoduchoučkého rape and revenge s ultra imbecilní koncovkou. ()

Marze

Zanr o pomste. Proste filmove cviceni o spravedlnosti zcela bez humoru. Nastesti je to relativne kratke.Tento napul dopeceny film trpi spatne napsanym scenarem a obycejnymi bojovymi scenami. Pro Olgu Kurylenko muze byt film vytah do akcniho duchodu. Sily emocniho traumatu v ni zapasi se zlovolne temnymi. ()

Ellmariachi

Fakta před: Vycvičená vojanda. Film o pomstě za znásilnění sestry. Stopáž 80 minut. Tak akorát pro akční béčko. Všechno dobrý že? Pocity po: Prvních deset minut slibovalo fajn podívanou. Šlo o úvod a představení postavy Olgy. Takže by nám mělo zbývat 70 minut na vystavění zápletky a pak hurá na cestu za krvavou odplatou a spravedlností. Ještě mi dovolte odbočku. Znáte to když koukáte na předpověď počasí a říkají: Bude 1-3, ale pocitově mínus 6? Tak pocitově ze 70ti minut asi takto: 120 minut sledování Olgy jak chodí nebo běhá po pláži a žere prášky. 5 minut vyšetřování na vlastní pěst. 10 minut akce, 25 vteřin zabití padoucha- konec. Zábavných a neotravných je pouze těch 10 a půl minuty. 40 procent za další zklamání od červeného eNka. ()

M.i.k.e

snaha natočit něco jako Neesonovku se ženskou hrdinkou je tu dost vidět.Bohužel ale zůstalo jen u snahy.Stopáž je sice fajn,ale i na tak malém prostoru se toho tady zas tolik neděje.Akční scény jsou všehovšudy 2 a i když nejsou úplně marné,zbytek je prostě tu větší,tu menší nuda.Olga Kurylenko navíc podle mě nikdy nebyla úplně dobrá herečka a fakt,že dobře vypadá to nezachrání...40% ()