Jerryho (Jerry Lewis) největším přáním je státi se cirkusovým klaunem. Proto se společně s přítelem Petem (Dean Martin) uchází o práci u cirkusu. Protože místo klauna je již obsazené, musí se Jerry zaučit nejprve asistentem krotitele lvů. Při tom si počíná tak trulantsky, že samotní lvi se musí namáhat, aby se mu nevysmáli... Žertovná podívaná s Jerry Lewisem v hlavní roli. (Pohrobek)

Flego

Azda každá z 13-tich komédií Jerryho Lewisa s Deanom Martinom má rovnakú šablónu, čo však neznižuje ich úroveň. Treba si pochopiteľne uvedomiť, že sa točili v 50-tych rokoch a dokonale odzrkadľovali potreby spoločnosti na jednoduchú zábavu a pokiaľ bola skrášlená hudobnými výstupmi, niet sa čomu diviť, že obaja slávili úspech. V tomto snímku sa obaja dostanú pod cirkusové šapitó, kde sa hlavne Jerry ( Jerry Lewis ) snaží preraziť ako klaun a na svojej ceste sme svedkami mnohých zábavných scén. Pete ( Dean Martin ) sa postará o romantickú vložku príbehu a spevácke čísla, hoci treba podotknúť, že práve ich spoločná pesnička "Hey, Punchinello" je možno najlepšia. ()