Střela, jak přezdívají Butch Steina (Mickey Rourke), je právě po osmiletém trestu propuštěn z věznice. Býval nadějnou baseballovou hvězdou se skvělou budoucností, ale vše ztratil díky výtržnostem a drogám. Dnes už mu důvěřuje snad jenom mladší bratr Ruby (Adrien Brody), který ho také před branou věznice očekává. Střela, aby ukázal, že ve vězení neztratil nic z pověsti "ostrého hocha", okamžitě vyvolá konflikt - okrade dva zákazníky Tanka (Tupac Shakur), mocného drogového dealera a Střelova starého vězeňského rivala. Tank když to zjistí, přísahá, že Střelu zlikviduje za každou cenu. Soukromá válka dvou zločinců právě začíná... (Five Stars Entertainment)

Stanix

Mělo to dobrej náběh, kterej pozvolna vadnul až úplně uhynul. Tvůrce dal do ruky hlavní postavě příliš filozofickou rovinu, na což se Mickey moc nehodí a neladilo to ani do filmu. Čekal jsem obvyklej nářez z prostředí undregroundu, podobně jako tomu bylo u Štamgasta, ale dostal jsem jen lehkej nadprůměr. ()

Shaqualyck

Tváří se nezávisle a sází na tvrdost. Už zase? Drsných a často rádoby autentických filmů „z ulice“ je dvanáct do tuctu, jenže tenhle má Mickeyho Rourka v hlavní roli - a to je argument z kategorie neprůstřelných. Ten chlap se pro role sympatických grázlů snad narodil a vůbec bych se nedivil, kdyby mu tenhle part byl psán přímo na tělo. Bullet není žádný svatoušek, potlouká se od levárny k levárně, drogy a brutální násilí jsou u něj na denním pořádku. Teď má za sebou pobyt v nápravném zařízení a vrací se domů. A zjišťuje, že navzdory nízkému věku mu život už dávno proklouzl mezi prsty. Kašle na všechno a na všechny snad jen s výjimkou mladšího bratra (jedna z nejlepších rolí Adriena Brodyho). Nehází vinu na společnost nebo příkladně dysfunkční rodinu. Ví, že za všechno si může jen on sám a je mu to šumák. Tuhle válku projel a teď je potřeba alespoň důstojně zatáhnout oponu… Věřte nebo ne, ale na konci vám toho parchanta možná bude i líto. Nezbývá než vyhrabat zašlé CD Barryho Whitea a zatleskat Mickeymu Rourkovi (ano, i svalovci umějí hrát). ()

666Carnage

Jedna ztracená akční podívaná z roku 96 co neni ničim extra originální ale je to dobrý film. Zápletka je jasná oko za oko. Trojice bratrů docela zajímavá a Tupac jako drsnáckej záporák taky ujde. Micke Rourke hraje dobře protože hraje tak jak jsem zvyklej. Film neurazí a za zkouknutí to určitě stálo. 70% ()

Eldrick

Kdo chce nahlédnout pod pokličku mýtu jménem Mickey Rourke, měl by se povinně podívat na BULLET. Reflexe sebedestrukce, drog, vězení, podsvětí, gangů... Prostě všeho, čím si prošel i Roura. Samozřejmě nechybí ani boxerská rvačka. Ted Levine tady předvádí hned po Buffalo Billovi svůj nejujetější herecký výkon, John Enos zas ultimátního metrouše se zebříma slipama, Adrien Brody tradičně empatický a věrohodný, k tomu 2Pac a trýznivá atmosféra Brooklynu. Jedno z nejsilnějších převtělení (jestli se to tak dá nazvat, protože tady mi přišlo, jako kdybych koukal na skutečný záběry z jeho života) Mickeyho Rourka a bezvýchodný konec, jehož syrovost vám zůstane ještě dlouho v paměti. Mickey se podílel na scénáři pod přezdívkou 'Sir' Eddie Cook a taky pomáhal vybírat hudbu. ()

gogo76

Film v ktorom pre nejakých dobrákov nieje veľa miesta. Takmer všetky postavy vo filme sú kriminálnci, feťáci, dílery a ak už sa nájde dobrák, tak to v hlave nemá v poriadku ako brat Butcha Steina. Jedinou výnimkou sú rodičia trojice podarených bratov. Za najlepšiu scénu považujem spoločnú večeru, kde otec dokonale naloží svojim podareným synom. M. Rourke odvádza svoju klasickú, umiernenú polohu, ktorá mu vždy sedela a taktiež zaujme vtedy ešte neznámy A. Brody v úlohe druhého brata alias talentovaného " Picassa". Celý dej sa točí okolo nevysporiadaných účtov z minulostí, krádeží a zaobstarávania si koksu. Život Butcha Steina stojí za hovno. On to vie a všetko speje k nevyhnutnému koncu. 70%. ()

• Film byl uveden do distribuce měsíc po smrti Tupaca Shakura, který byl zastřelen v Las Vegas. (Terva)
  • Mickey Rourke, který spolupracoval na scénáři, dohlížel i na hudební stránku filmu. (D3VIL)
  • Sir Eddie Cook je pseudonym Mickeye Rourka. (Terva)