Co se stane, když ti parta zlodějů mezinárodního kalibru unese mámu a tátu? Prožiješ pěkně divokou noc, během které ti přijde vhod špionážní výbava. (Netflix)

wowylgu313

Tudududuuuu ... Tak tohle neprojde. :D neříkám hned že to odsuzuji kvůli víceméně hlavním rolím dětí ... Ale ono i ty ostatní byli nekoukatelný. Příběh? Hrozná blbost, herecké obsazení, katastrofa!!! Jediný Ken Marino o kterého jsem okem zavadil než jsem zjistil že mu napsali scénář alá úplný idiot ale né vtipný ale spíš trapný ... Jak už jsem psal na začátku většinu děje tu drží dětská liga, což nebylo zrovna moc to co bych potřeboval vidět. Akční? Tý jo jedna akční scéna někde za půlkou se stala, to vím že jsem se zrovna probudil. No a pak to celé zase utichlo ... Sorry ale tohle bylo špatný ... 25-30% ;-) ()

kingik

Dvě nesoudné, múzou nepolíbené autorky měly tu troufalost narvat neforemnou a přestárlou Malin Åkerman do těsných flitrových šatů a natočit s ní a spol. noční dobrodružství, co variuje nezábavným způsobem Goonies a desítky jiných filmů o ženě s problematickou minulostí a novou identitou. Celý film v podstatě nemá zdařilou sekvenci. Nemyslím si, že by film, aby byl dobrý, musí nutně překypovat originalitou. Když už sáhne k takové "výpůjčce"od jiných filmů, měl by tak činit uvědoměle, tvůrci by měli mít schopnost točit s nadhledem, na řemeslné úrovni a vyvarovat se hloupé teatrálnosti, která nahrazuje absenci tvůrčího umu. Ženská dvojka Trish Massieu a Sarah Rothschild ovšem plně plní kvóty těch nejhorších filmů. Podprůměrně natočené velmi řídké akční sekvence, nestravitelní dětští a dospělí herci, zvláště Ken Marino a jeho rádoby komediální šašek je na gilotinu, zoufalá stavba dialogů, naprosto nezajímavě provedená stěžejní scéna filmu, kterou je loupež vzácné korunky, a tmavý vizuál, u něhož má divák chuť vzít baterku a celou scenérii pořádně nasvítit. Nepomáhá účast Malin Åkerman, jeji akční schopnosti jsou ubohé, navíc ta urputná snaha po vrhu ji udělat neodolatelnou a super sexy byla ukrutně pitomá, ovšem to byl asi tak jediný zábavný aspekt celého nepovedeného filmu. Netflix opravdu zabodoval příšerně nevtipnou, akčně slabou a globálně trapně zrežírovanou slátaninou. 4/10 ()

Arsenal83

Film pre deti, kde hrajú deti alebo herci, ktorí vyzerajú ako deti. Taká Sadie Stanley má 18 rokov, ale nevyzerá ani na 15. Akurát Malin Åkerman s typickou škandinávskou vizážou vyzerá tak akurát. Najtrápnejší otec rodiny v histórii v podaní katastrofálneho herca Ken Marina podliezol aj tie najnižšie štandardy a deti oproti nemu herecky vyznievajú ako hotový De Niro. Cítil som sa za neho trápne. Vtip tu nie je takmer žiadny a keď už scenár úplne viazne, nasadia tam hnusnú vracajúcu scénu. ()

Skrivan odpad!

Pozor, sledování tohoto paskvilu opravdu fyzicky bolí. Chápu, je to film pro děti, ale any ty snad nemohou ocenit tu nebetyčnou trapnost, postavy tak nesympatické a nezajímavé a herce tak přehrávající, že je vám až stydno za ně. K tomu ještě šílená stopáž (u normálního filmu by nevadila, ale tento na takovém prostoru opravdu nemá co nabídnout). Jedno velké NE! ()

Bozvav

Začátek dobrý, pak čím dál více docházel filmu dech, jakoby tvůrci sami nevěděli, kam se to má ubírat. Zbytečná postava kamarádky, od začátku naplánovaný zcela naivní způsob provedení krádeže a úplně debilní závěr. Jinak děcka obsazena suprově, manžel hlavní hrdinky zoufalý až moc, zápletka lehce nablblá. Hudba dobrá. pár vtipů by se také našlo. Jako celek průměrný rodinný film. ()