Padouch známý jako „The Weather Man“ (Miguel Ferrer) využije své schopnosti ovládat živly a za pomoci ničivých tornád si chce podmanit město New Metro. V mezičase je meteoroložka Tori Olafsdotter (Kim Oja) v laboratoři vystavena účinkům tajemného zařízení, které jí propůjčí schopnost změnit vodu v led. S nově nabytými schopnostmi se následně mladá hrdinka připojuje k týmu superhrdinů „Justice League of America“, s jehož pomocí se pokusí zlosyna zastavit. (fiLLthe3DD)

DEMON

Vlastne ani neviem, za co som tu 1* dal, ale stale sa utesujem tym, ze je kopec horsich filmov. Tento hlavne vyzera, ze vznikol o 20 rokov neskor, nez mal. ()

Grizzly odpad!

Odpornost. Kdyby to bylo z 60. let, nebo to byl fanproject bylo by to omluvitelné. Takhle je to ryzí odpad. Ještě, že seriál nikdy nespatřil světlo světa. Hnus. ()

Nin

Další komiksový pilot, ke kterému nakonec seriál nevznikl. Justice Leage of America je v komiksovém světě známý superhrdinský tým, do něhož patří ty největší hrdinové z DC jako Superman, Batman a Wonder Woman. Tady z pochopitelných důovdů nejsou. Potenciální seriál je pojatý úplně jinak - jako takový odlehčený seriál o partě přátel, kteří shodou okolností i mají superschopnosti a ve volným čase zachraňují svět. A podle mě to není vůbec špatný nápad - na to, že i v komiksu se jedná o vzácné pojetí. Tady je ale to zpracování dost rozpačité. Hrdiny jsou tu Flash (zde jako trochu potrhlej talián), Atom (zde je z něho lehce oplácaný vědátorský geek), Green Lantern a sličná Fire, ke kterým se ještě pozdeji přidá Ice a Martian Manhunter. Co se týká "obyčejného" života hrdinů, tak ten není až tak špatný - Green Lantern nemá čas na svou přítelkyni, Flash si nemůže udržet zaměstnání, Atom je zabouchlý do jiný vědkyně, Fire má zase příliš mladého ctitele... To vše je ale obalený značnou infantilitou, musím říct. Evidentně měl být seriál zaměřený na mladší publikum, ale na to jsem si postupně zvykl a díky tomu se někdy i solidně bavil. Bohužel mnohem hůř pak dopadá ta akční složka, kde mají hrdinové s někým bojovat. Polovina kostýmů je naprd, veškerá akce se vyřeší během dvou minut a čtyř scén: GL hodí zelený lano, Atom zachrání kočku a Fire spustí ohnivou čáru a jde se domů. Záporák je taky naprosto nudný Weather Man, který je jen namaskovaný jako terorista něco žvaní z obrazovky a vypouští na město nějaká tornáda. Nevadilo by mně, kdyby ta akce byla upozaděna ve prospěch klasických seriálových vztahů, jenže tady i ty zbytky jsou fakt hrozivé a naprosto nepřesvědčivé. ... Každopádně myslím si, že tenhle seriál měl určitý potenciál, ale nedostatek peněz a trochu přehnaná dětskost mu ve výsledku hrozně ubližíla. Na druhou stranu: Pořád lepší než Smallvile. (3/10) ()

• Stěžejní postavy z komiksové předlohy, tedy Batman, Superman a Wonder Woman, se zde neobjevují kvůli problémům s autorskými právy. (fiLLthe3DD)
  • Natáčelo se v kanadském Vancouveru. (fiLLthe3DD)