Kanibalové

• Veľká Británia Tribal: Get Out Alive

MickeyStuma

Nízkorozpočtový akční videosnímek tradičně sází více na akci, takže kvalita příběhu klasicky ušla vniveč. Hlavní postava má nepřekvapujíc trauma z války, ale jinak dělá svou práci jak nejlépe umí. Co chtít vědět o hlavní postavě víc. Snad jen to, že dle současnému mainstreamu jde o ženu. Těžko posoudit jestli to bylo úmyslně, ale vedle pánských hromotluků svou postavou vyznívá spíše směšně. Jak bylo výše zmíněno, příběh jako takový je skromný, tudíž se dějový vývoj jdoucí z jedné akce do druhé v podobě zápasů ničím nezdržuje, čímž má patřičný švih a vlivem toho kratší stopáž. Spojení akce a hororu bylo vždy výzvou, ale tady se to nepovedlo. Akce je prostě akce a pokud si někdo všimne, že nepřítelem je zombie, lze to považovat takřka za divácký zázrak. Pokud v očekávání stačí jen ta akce, snímek má co nabídnout. Jinak bída z nouzí. ()

JASON_X

Ještě předtím, než se Zara Phythian nechvalně proslavila coby sexuální predátorka, střihla si pár rolí na tělo v několika lobotomizovaných béčkách. Tohle je jedno z těch určitě lepších. Muži a ženy zákona proti zmutovaným kanibalským bezďákům v podzemním labyrintu chodeb. S mačetou to Zaře fakt sluší, a navíc jí věříte, že se umí rvát i doopravdy. Myslím, že žádný agresívní lesby se týhle ženský v lapáku do kalhotek nedostanou. ()

BOURQUE

Po dlhých šestnástich rokoch je to vôbec druhý celovečerný film Matta Routledga, ako režiséra. Jeho druhý film žánrovo padá do kategórie akčný horor (aj keď to horor by som bral trochu s rezervou). Už po prvých scénach viete, že čo môžete očakávať. Jedná sa o nízkorozpočtovú tuctovú záležitosť, bez prekvapivých momentov a nečakaných zvratov. Herecké výkony splnia očakávanú úroveň – to samozrejme nemyslím v pozitívnom zmyslu slova. Zara Phythian v roli Caitlin je však v pohode. Záver, ako sa dalo čakať, je otvorený – ja si myslím, že nie je potrebné v tom pokračovať. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

lykan9

Stupidní příběh, příšerné masky, hloupé dialogy - to jsou jasné mínusy tohoto rádoby hororu. Na druhou stranu ústřední dvojice byla sympatická a bojové scény byly doslova skvělé a nemusel by se za ně stydět leckterý áčkový film. Možná bych i dvě hvězdy dal, ale viděl jsem nějakou divně sestříhanou verzi okleštěnou o krvavé scény a film byl tím pádem o 11 minut kratší. Možná, s minimální pravděpodobností, se k tomuto filmu ještě někdy dostanu a shlédnu plnohodnotnou verzi a tu hvězdu navíc dám. ()

pornogrind

Tentokrát jsem z odpadových vod vylovil snímek s úplně zavádějícím českým překladem. Film mě ale hned ze začátku celkem chytil a já si říkal, že tady bude odpadový hodnocení určitě neoprávněný. Jakmile se ale v plné kráse na plátně objeví zombie(nebo nevím jak to nazvat) je zle. A já už pomalu ale jistě začínal to odpadový hodnocení chápat. Zjev zombie je fakt k smíchu. Ze solidně rozjetýho béčkovýho filmu se tak rázem stává céčková trapárna. Jelikož jsem ale viděl ještě daleko větší sračky budu s hodnocením trošku shovívavější. Jednu hvězdu si přinejmenším zaslouží Zara Phythian a druhá slabší je za to málo co se ve filmu povedlo. ()