Gabriel's Rapture

• USA Gabriel's Inferno: Part II

Profesor Gabriel Emerson (Giulio Berruti) zahájil vášnivý, ale tajný vzťah s jeho bývalou študentkou. Ich šťastie je ale ohrozené sprisahaním študentov, akademickou politikou a žiarlivým bývalým milencom. (dixx)

xxxLussyxxx

Tohle nebylo Gabriels rapture (ten má vyjít příští rok). Tohle byla druhá část knihy gabrielova inferna. Za mě to byl nejlepší díl. Melanie a Giulio mají skvělou chemii a skvěle se na ně dívá. Hlavně tedy na Giulia, to je kus sám o sobě. Nemusí ani mluvit a z tváře mu jdou vyčíst emoce. ()

SilentMemory

Pokračujeme v primitívnych dialógoch, ale ten vzťah začína byť reálnejší a hlavne aj reakcie hlavnej hrdinky. Odhaľujeme súvislosti a minulosť. ()

mira007

Americký romantický asexuální film o prapodivném vztahu studentky a profesora... ani nevím, kde jsem sebral sílu tam přiklepnout tu druhou hvězdu. Nuda, která se tváří vážně skoro i tajemně. ()

trojkolka

No tak stále pokračujeme v zajetých kolejích z prvního dílu a film neztrácí svoje kouzlo ani mé sympatie týkající se dodržování předlohy. Je tu teda špatně označen název filmu, protože toto je pouze druhá část prvního dílu - tedy interna. Škoda, že tyto filmy nezískaly trošku víc propagace a podpory, věřím, že existuje na světě spousty lidí, kteří by si to oblíbili stejně jako jsou odstíny nebo after. ()