Príbeh rodiny, ktorá sa po rokoch odlúčenia opäť stretne, aby jej členovia vyriešili isté majetkové záležitosti. Avšak pri tomto osudovom stretnutí vyplávajú na povrch desivé skutočnosti, pred ktorými každý jeden z nich celé tie roky unikal. (sochoking)

Corpsegrinder

Kdo do tohohle půjde s očekáváním přímočarýho hororu si to moc neužije, což ostatně již dokazujou hodnocení místních hororovejch expertů. Film stojí pouze na atmosféře a hercích, neni zde žádný bubu strašení, lekačky atd. V podstatě každá minuta je velmi dusná a nepříjemná, často spolu jen mluví dvě postavy a vy máte stejně divnej pocit. Hodně tomu pomáhaj i herci jejichž obsazení se vážně povedlo. Uvítal jsem i epizodickou formu vyprávění, mnohem lepší než 2 hodiny přeskakovat sem tam. Finále je pak perfektní vyjebávka s divákem, je to takovej ten konec co nejde stoprocentně vysvětlit a je určen spíš jako podnět k diskuzi, a to já rád. Líbilo, a doufám že časem to tady nabere trochu lepší hodnocení. ()

Morholt

Špinavý film, ve kterém se špinavé a ušpiněné duše musí vypořádat s ještě špinavější minulostí. Tohle je asi největší devíza celého filmu, protože hnusná atmosféra sálá z každého póru a v tom všem se pohybují takřka výhradně narušení lidé. Celkově je to strašně nepříjemné a to mě bavilo, protože to dalo zapomenout na pasáže, které se zdály z mého pohledu zbytečně natažené. A nutno podotknout, že se podařilo trefit i obsazení. Patrick je tu naprosto odpudivý, Stahl vynikající a Kelli Garner by si zasloužila psychiatrickou léčebnu od chvíle, kdy se objevila na scéně. Ortodoxní hororoví fandové si na své nejspíš nepřijdou, ale já jsem spokojen. 80% ()

dannyyy

Wau! Čekal jsem od Shudderovců opět průměrný horor, ale tohle se jim povedlo. Dle hodnocení 100 lidí, 100 chutí, ale mně tahle temná strana klasického amerického zapadákova prostě sedla. Konečná fáze filmu mě postavila do pozoru a když už byl nečekaný zvrat na světě, tak úplně poslední scéna zvrat zvrátila :) Film má nádech Hitchcockova Psycho (1960) a scéna se sekerou zase Americké psycho (2000). ()

pornogrind

Téměř hodinu a půl jsem byl přesvědčenej, že tomu dám odpad, protože to co se ve filmu dělo mi přišlo natolik nudný a nezajímavý, že jsem u toho jen stěží udržel pozornost. Náznak nějaký atmosféry či jen špetku napětí jsem tady hledal marně. Nezachrání to ani exTerminátor Robert Patrick jehož účes ve mě evokoval hnízdo nějakýho opeřence. Z odpadu to vytahuje až konec. Musím uznat, že výsledná pointa filmu nebyla zase tak špatná jen k ní vedla zatraceně dlouhá, klikatá a trnitá (NUDNÁ)cesta. ()

Rathalos

Tak hned v uvode musim podotknut,ze sa nejedna o horor,ale je to skor taka psychologicka drama,ktora vypoveda pribeh jednej fakt (ne)podarenej sialenej rodinky,cele je to depresivne,temne,ma to mierne neprijemnu atmosferu,no a v zavere pridu nejake necakane prekvapenia i zvraty,ktore s divakom poriadne vy*ebu,ono to nie je film pre kazdeho,myslim,ze vacsina sa bude nudit,ale poniektori si pridete na svoje,mne sa to pacilo...:⁠-⁠) ()

• Film sa natáčal v Chickashe, Lindsay, Lawton, Pauls Valley (Oklahoma, USA). Natáčacie obdobie trvalo od 15. novembra do 12. decembra 2019. (Arsenal83)