Přisprostlý trenér školního basketu si věří, že se určitě dostane do vysoké ligy, stačí jen napravit svůj příšerný tým. Tak to hodně štěstí. (Netflix)

4daPeace

I přes to (nebo právě proto?), že téma basketbalu je mi blízké, tak Hoops je méně vtipný, než ve stejném stylu natočený Paradise PD nebo Brickleberry. ()

luka4615

Ulítlá a neskutečně přisprostlá animovaná záležitost, u níž jsem se téměř pokaždé lámal smíchy. Jistě, tento typ humoru zcela určitě není pro každého, avšak pokud jste fanoušky seriálů "South Park" či "Rick and Morty", tak i tento počin z dílen Netflixu Vás zcela jistě osloví. Kouč Hopkins s jeho týmem totiž aspirují na jedny z nejbláznivějších a nejzábavnějších animovaných postaviček. Skvělá práce! (Netflix) ()

Yoshitsune

Jeden z těch seriálů, co fungují na téma vyprošťovák a je jedno, jestli ho dáte po něčem depresivním a nebo jen prostě potřebujete vypnout. A najednu stranu, se na to dá dívát, jako na blbost při které vypnete a užijete si ten příval humoru, hlavně první polovina mi přišla hodně ujetá, ta druhá se tak nějak držela při zemi, byť furt se tady jede ta drsná sranda. Nicméně je tu jednu velké ALE a to je, že tak jako Farzar, tak i zde seriál otevírá docela citlivá a dospělá témata, ať už je to jaký je to být jinej a snažit se zapadnout do party, či téma rozvod a vyrovnání se sním a nakonec to nejlepší, problémy s otcem. Ben tak jako celý jeho tým, (až na Marcuse) mají problémy s otci a během dělání ptákovin, se Ben snaží vyrovnat s tím, jaký je jeho otec a zároveň se snaží nebýt jako on a to hlavně v očích Mattyho. Téma basket, tu sice moc neni vidět, ale na to že tenhle seriál je krátkej, tak i tak dobrý, pár vtípků a postřehů, na téma basket tu je. Jake Johnson mně překvapil svým výkonem, on tady měl takový Italský akcent, trochu mi připomínal Joe Pesci a to nejen tím, jak mluvil, ale i tím co z něho vylezlo za věty. Kdyby to mělo o pár dílů víc, tak bych i dal pět, ale takhle aspoň hodně silné čtyři. ()

Mamlas odpad!

Srovnání s Brickleberry se nabízí, ale tohle je jiná liga. V Brickleberry se v každém díle rozehrává neřízený koncert několika podivných postaviček bez sociálních omezení, zábavný a různorodý. Tady sledujeme seriál založený na jediné stupidní, uřvané, vypatlané a protivné postavě, což je jakýsi typický tělocvikář, obyč vulgární blbé hovado. Nedívatelné. (2%) ()

Lachtaan

Jako fanoušek ujetostí stylu Rick a Morty či Brickleberry jsem si nemohl na Netflixu nechat ujít ani tuhle sprostou jednohubku a i když ve svém jádru nemá opravdu co nabídnout a většina jejích epizod je vlastně silně nesmyslná, já se místy od srdce zasmál a několika dílům jsem dokonce dopomohl k červenému číslu. Ale je rozhodně dobře, že seriál nebude pokračovat, to už bych asi ani nesledoval. [viděno na Netflixu] ()