Ultimate Force

• Veľká Británia Ultimate Force
Veľká Británia, 2002, 22 x 48-94 min

Ross Kemp, Jamie Bamber, Jamie Draven, Elliot Cowan, Danny Sapani, Sendhil Ramamurthy, William Meredith, Thomas Brodie-Sangster, Rad Lazar, Flora Montgomery (viac)

Ross Kemp ztvárnil hlavní roli v akčním seriálu Ultimate Force, který nás nechá nahlédnout do života elitních jednotek SAS. Kemp hraje seržanta Henna Garvieho, tvrdého, charismatického lídra, který spolu s ostatními členy jednotky denně dává všanc svůj život na obranu své země. Na tvorbě seriálu se podílel známý spisovatel Chris Ryan, sám bývalý člen takovéto speciální jednotky. Seriál je plný napětí, nebezpečných výkonů, působivých filmových efektů a nabízí skvělý pohled na práci jednotek SAS. Jednotek obestřených tajemstvím a tajuplností. Hned v úvodu nováčci Jamie Dow a Alex Leonard (Jamie Draven a Sendhil Ramamurthy) ochutnají tvrdost života v jednotkách SAS. Jsou povoláni na svou první zkušební misi, ale cvičná záchrana rukojmích se zdá být příliš reálná. Je to boj na život a na smrt. (CBS)

drjekkyle

22.regiment aka S.A.S Zadna amerika presto paradni akcni, nekdy bych spis rekl humorny, serial!! 4 serie po osmi kazda lepsi nez ta predchozi! ()