Elle je odhodlaná užít si poslední léto před vysokou naplno. Dá proto dohromady seznam šílených věcí, co chtěla vždycky udělat, ale taky musí ukočírovat Noaha s Leem. (Netflix)

oveckaoa

Tato trilogie měla končit prvním dílem a udržela by si své renomé místo toho vznikly další dva díly co to úplně pohřbily. Už ve dvojce byly debilní postavy na své roky tady je to ještě horší. Elle má 23 let a přesto není schopna si rozmyslet kam chce jít na školu  na Harvard chce Noah , aby šla s ním na Berkeley chce Lee, aby šla pro změnu s ním a pointa je ta , že ona se chce zavděčit oběma což nejde a na konci jim to vyčítá (čekal jsem, že na to přijde, ale, že to bude pointa filmu jako vážně?) a místo školy kde něco dokáže jde na podělanou školu učit se počítačové hry to je jak kdyby Vám dal někdo na výběr můžete být prezident nebo vládce světa nebo starosta a ona si vybrala toho starostu . Ve 2 díle si stěžovala Leeova přítelkyně, že se na ně Elle lepí a Elle říkala, že to bude respektovat tudiž logicky půjdu na Harvard za svojím klukem a ne Leem ne ona to musí komplikovat. Kdyby ji měl tak rád jak si tvrdí tak jí přeje úspěch na jakékoliv nebyl by nafuknutý, že šla na opačnou než on to samé s tím seznamem, když ví, že má kluka a má s ním problémy nemá ji otravovat s nějakým vylízaným seznamem co psali v 5 letech nebo kdy to bylo a dát jí prostor . Ten konec s těmi rozchody je úplná ptákovina přitom stačilo kdyby ji Noah opustil kvůli tomu, že na  něho neměla čas a bylo by to ok o tom Leeovém rozchodu pomlčím to nedává smysl vůbec totiž bylo to tam jen kvůli tomu, aby to bylo dojemné (neřeším knížku). 40 procent P.s. jestli se takhle někdo chová reálně v 23 a více letech tak ho lituji Už Oz s Heather (Prci Prci Prcičky) aspoň ten vztah na dálku zkusily tady jich to ani nenapadlo. ()

Kacitr

Opravdu?? Třetí pokračování? Nej kámoš Elle se chová jak rozmazlený spratek (což on vlastně je) - celý film se uráží, že jeho nejlepší kamarádka raději tráví volný čas se svým přítelem (namakaným borcem se sklony k agresivitě), než s ním. Nebohá Elle vůbec neví co dělat. Mimo fakt, že odsune Leeho na vedlejší kolej, mají o ní zájem hned dva kluci (ten druhý je Marco, inteligentnější kopie namakaného borce) a taky se dostala na dvě prestižní vysoké školy! Toxické, dětinské. Dodržují se hloupá pravidla, dohaduje se kvůli nesmyslům a vyústění vlastně pořádně žádné. Závěr? Katastrofa. Kdyby tam necpali epilogy po kdoví kolika letech, udělali by lépe. ()

Aljak

Jednotka bola skvelá, Dvojka priemerná, no a táto tretia "búdka s bozkami" už podľa mňa dosť zbytočná. Jediné, čo je na tom dobré je azda to, že sa tu nezmenilo herecké zloženie ako tomu býva pri mnohých iných sequeloch. Opäť je to však o dilemách, kompromisoch, sebectve, žiarlivosti a ctižiadostivosti - takže ani v tejto rovine sa nič nezmenilo. Po dejovej stránke to bolo síce konzistentné a nedá sa povedať, že by sa človek pri tom nudil, ale to správanie postáv mi prišlo občas fakt dosť plytké a detinské. Elle jej situáciu vôbec nezávidím (ale to vlastne už od samého začiatku z predchádzajúcich filmov) - neustále dilemy tohto typu by ma asi zruinovali... 2* ()

Arsenal83

Joey King má veľmi zvláštnu kombináciu očí, nosa a pier, ako by to poskladali z troch rozličných osôb. Taký divný duck face, ale aspoň nemusí na plastiku. To som si odniesol z tohto filmu. Toto nekonečné pokračovanie Stánku s polibky bude mať asi 40 častí, až bude mať Joey už vnúčatá. Každý film sa totiž končí tak, aby mohli natočiť ďalší už budúci rok. Podobne ako dvojka aj toto bolo príliš dlhé (našťastie tentokrát nepresiahli dve hodiny), príliš cukrovo-smutné a zároveň posiate detinskými vtipmi s orientáciou na publikum 13-16 rokov. Ale v závere ma zabili. Kastrólový účes ako finále som naozaj nečakal. ()

Marcos22

Stánek s polibky 3 je tím nejdospělejším dílem z celé trilogie. Poukazuje nejen na důležitost prosazení vlastních životních cílů na úkor neustálého upřednostňování žití života druhých. Na dobu, kdy se každý z nás musí v životě jednou rozloučit s přáteli, a pokud ta přátelství mají opravdu pevnou vazbu, tak není pochyb o tom, že se Ti dva v budoucnu opět shledají. Poukazuje i na to, dát si pozor, koho pouštíme do svého života, protože někteří jedinci nám mohou lusknutím prstu zbořit to, na čem jsme X let pracovali. Dále ukazuje, jak moc důležitá je v životě rodina a některé změny jsme nuceni přijmout a sžít se s nimi, ať se nám líbí nebo ne. A ukazuje i ten nejdůležitější moment v našich životech, který nikdo z nás neví, kdy přesně přijde, ale v ten jeden jediný okamžik si uvědomíme, že jsme právě dospěli. Stánek s polibky je jednou z nejsugestivnějších a nejintenzivnějších náctiletých romantických vztahových dramedy, kterou jsem kdy viděl a naprosto si zaslouží plnou dělbu bodů. Minimálně za všechny ty myšlenky a vzpomínky, které ve mně vyvolala. Jo a samozřejmě za tu top boží „Mario Kart“ scénu =). 👌 (14.08.2021) ()

• Velká část filmu byla natočena v Kapském Městě v JAR. (SONY_)
  • Během závěrečných titulků běží nepovedené scény. (SONY_)