Dani (Mario Casas), hodný chlapec, který se posledních několik let svého života věnoval výhradně péči o nemocného otce, se po otcově smrti rozhodne pokračovat ve své dosavadní životní cestě. Právě když se rozhodne vydat na dalekou výpravu, potká Milu (Milena Smit), dívku stejně znepokojivou a smyslnou jako nevyrovnanou, která z této noci udělá noční můru. Důsledky tohoto setkání dovedou Daniho do takového extrému, že začne uvažovat o věcech, které by si nikdy nedokázal představit. (mac000)

Lukoboss

Španělé tyhle žánry obvykle umí už jenom proto, že se vyhýbají patosu a berličkám, který naopak často vídáme u amerických kolegů. A tady je to navíc ve stylu, "co všechno se může stát během jedné noci". Nutno říct, že tady to skončilo tak nějak napůl.j První půlka filmu je spíš nudná, hlavní hrdina je neuvěřitelně otravnej a zakřiknutej blbeček, kterej stojí, čumí, bojí se atd. Ale jakmile se kolotoč pořádně rozjede, začne to mít grády. Neonová noční atmosféra s tíhou danýho okamžiku je fakt povedená! Bohužel se tady nepodařilo vyvarovat takovým nesmyslům, jakože sestra právnička, má informace z první ruky během pár telefonátů, dokonce je schopná po pár hodinách (téže noci) sdělit informaci, že byl případ uzavřen. No jestli ve Španělsku řeší takhle rychle všechny případy, tak to klobouk dolů! Každopádně bych chtěl na závěr říct, že herecky film válcuje M. Smit, a neříkám to kvůli její erotické scéně. Protože kolik emočních poloh (pohodu, smích, strach, pláč, vztek, šílenost...) tady během těch několika scéna je schopná zahrát, tak to jsem čuměl. Doufám, že o téhle slečně ještě uslyšíme, troufám si říct, že tahle role je pro ni dost dobrej odrazovej můstek. ()

EvilPhoEniX

Mario Casas po Nevině hraje v dalším Španělském filmu, mám pocit, že ten chlap hraje snad všude a je aktuálně snad i větší hvězda než Luis Tosár.Cross the Line je trochu komornější a menší počin s málo postavama a Mario zde hrají spíš takového nerda než frajera, což mi moc nesedělo, ale je to hezky barevné a v závěrečné půl hodině i slušně napínavé.Hlavní hrdina čelí smrtící konfrontaci, kde v sebeobraně někoho zabije a celý film se snaží případ ututlat. Kouká se na to dobře, je zde pár napínavých momentů a jako jednohubka je film bezproblémový, akorát jsem od Španělů zvyklý na větší kanonády. Menší zvrat příjde v závěru i zde, ale na vyšší hodnocení se tentokrát necítím. 6.5/10. ()

oveckaoa

Chlápek jde do hospody vypit si  tam potká ženskou co po něm chce jestli by za ni nezaplatil cheeseburger jelikož její kamarád nedošel a ona objednala dva. On to zaplatí  a ona mu to chce vrátit tak mu udělá tetování a pozve ho k sobě na šuk a tam se to zvrtne. Z těch thrillerů lepší kousek bohužel ho kazí konec jelikož v té nemocnici byly určitě kamery tak, že ho natočily a navíc ta ženská jako potencionální vražedkyně by měla před pokojem minimálně jednoho policajta. I to jak se ten chlápek na konci záhadně rychle přesunuje je zvláštní byl u firmy své kamarádky nebo kdo to byl pak je v tetovacím studiu a na konec v nemocnici vše zhruba do 10 minut a pochybuji, že vše bylo vedle sebe. 80 procent ()

xxmurphyxx

Čo čakať, keď si človek začne s fetkou. Len problémy, nič iné. Osobná skúsenosť. Film ma necelú hodinku a pol, preto mi prídu dosť zbytočné pasáže ako tá hneď na začiatku, kde ide Mario kúpiť cigarety za zvuku zrejme režisérovej obľúbenej pesničky, ktorú nechajú odohrať celú a preto tomu treba prispôsobiť scénu a zbytočne zabiť tri minúty deja len prechodom cez ulicu a späť. A takýchto scén je viac. Potom na samotnú akciu zostáva ledva päťdesiat minút, čo zas tak moc nevadí, keďže potom ako mu nevyjde nechránený sex s vyfetovanou smrtkou, ktorá nevie sama čo chce a preto si to rozmyslí po ceste voľným pádom z okna sa zas tak moc toho neudeje a sledujeme len vytraseného panáka chodiť po ulici, po byte, volať so sestrou, ktorá mimochodom dokáže robiť zázraky a nejaká tá šarvátka s troškou krvi. Španieli vedia ďaleko lepšie ako toto. ()

b.dragonfly

Když pominu Maria Casase, který je mi sympatický asi jako osina v zadku, celý film byl pro mně tak trochu nuda. Týpek potká sexy frndu, která je tak trošku magor, skáknou na rychlovku, ovšem sexy frndy nikdy nebývají single, a tak je v nejlepším překvapí její chlápek, který pro zálety zjevně nemá pochopení a do trojky se mu taky evidentně nechce. A na průser je zaděláno. Snaží se to mít akci, ale Casasovi tuhle roli moc nežeru. Za pozornost stojí hlavně výkon nádherné Mileny Smith, která jistě potěší oko nejednoho pána. Jinak nevím, co dalšího bych mohla vyzdvihnout. 2*/5. ()