silentname

Tak málo chýbalo a mohol to byť najlepší vianočný film, ktorý som zatiaľ za tento rok videl. Len malý kúsok. Stačilo veci nepokaziť v posledných desiatich minútach a nespraviť ten otravný zvrat nedorozumenia, kde sa film na 5 minút otočí, aby sa následne mohol opäť posunúť správnym smerom. A viem, že všetky tieto romantické filmy používajú tento zvrat, no v tomto prípade si to mohli absolútne odpustiť. Najmä s tým ako sa celý film vyvíjal a akú skvelú dvojicu sme tu mali. A najmä ako to celú dobu pôsobilo skutočne. Ten zvrat to proste iba zabije a to je všetko. Ale okey. To je len jedna vec. Ako je na tom zvyšok "Candy Cane Christmas"? Úprimne, tento film mohol skutočne byť vianočným TV filmom roka. V prvom rade tu máme skvelú dvojicu v podaní Beverly Mitchell a Marka Ghanimé. A momentálne ich hodnotím ako najlepšiu vianočnú dvojicu v televízii. Skvelá chémia, dobré dialógy a celé to medzi nimi pôsobilo veľmi prirodzene. A najlepšie na tomto filme je, že zima tu pôsobila veľmi prirodzene. Sneh aj sneženie, dokonca aj para, ktorá vychádzala našim hercom z úst pri rozprávaní. No a kým Mark Ghanimé je charizmat tohtoročných Vianoc, tak Beverly Mitchell je v mojich očiach najprirodzenejšia herečka, ktorú som v týchto filmoch zatiaľ videl. Dáva do svojho výkonu veľkú dávku charakteru. Nepôsobí tak plytko a nadšene zo všetkého. Ale jej mimika hovorí všetko. Vidíme jej frustráciu, jej otrávenosť a občas aj hnev. S očami a ústami tam robí skutočne dobré grimasy, ktoré pôsobia veľmi skutočne. A keď sa má usmievať a byť plná života, zvláda aj to. Veľmi ma prekvapila a vo veľmi dobrom. Očividne je jedna z najlepších herečiek, ktoré si Lifetime našiel. Záver (okrem toho šibnutého zvratu) je veľmi pekný a dodáva filmu to čaro, ktoré potreboval. Zatiaľ jeden z najlepších. Hodnotenie: A- ()